bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1220

Nowy salon z biżuterią w Bielsku-Białej - LABIZU w Galerii Sfera

Artykuł sponsorowany:

Na mapie Bielska-Białej powstało nowe miejsce, w którym możemy przenieść się w magiczny świat marek biżuterii, a także uzyskać profesjonalną obsługę doradców - sklep LABIZU w Galerii Sfera. Salon W Bielsku-Białej jest drugim, obok salonu w Silesii City Center w Katowicach, sklepem marki.

Nowy salon z biżuterią w Bielsku-Białej - LABIZU w Galerii Sfera
Nowy salon z biżuterią w Bielsku-Białej - LABIZU w Galerii Sfera


Salon z biżuterią to nie tylko miejsce, gdzie dokonujemy zakupu dodatków dla siebie lub bliskiej osoby na prezent, ale także miejsce, w którym możemy zasięgnąć porady dotyczącej tematyki biżuterii - jak dobrać ją do stroju, stylu i okazji, jak trafić z prezentem w gusta innej osoby, a także jak dbać o nią, aby służyła nam jak najdłużej i wciąż zachwycała blaskiem. Z związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, LABIZU to punkt obowiązkowy na mapie zakupów - znajdziemy tu nie tylko szeroki wybór produktów, ale także profesjonalne doradztwo i pomoc w znalezieniu idealnych prezentów.

LABIZU już od ponad 10 lat łączy w swym świecie wyselekcjonowane, światowe marki biżuterii szlachetnej, biżuterii fashion oraz zegarków, a także około tysiąca wzorów złotych obrączek ślubnych. Salon oferuje największy na śląsku wybór marek Nomination Italy, Coeur de Lion oraz TI SENTO-Milano - marki prezentowane jako Shop-in-shop, zapewniają wybór asorymentu salonów firmowych.

Wśród bizuterii dostępnej w salonie znajdziemy także kolekcje marek takich jak Rebecca, Swarovski i wiele innych, w tym ofertę biżuterii ze złota. Od tego roku w salonach LABIZU, jako pierwszych sklepach jubilerskich na terenie Polski, dostępna jest złota biżuteria włoskiej marki Marco Bicego. W salonie LABIZU w Katowicach dostępna jest także luksusowa, złota biżuteria Ole Lynggaard Copenhagen. Wszystkie te kolekcje oferowane przez LABIZU są także do nabycia na terenie całego kraju za pośrednictwem sklepu online labizu.pl.

Nowy salon z biżuterią w Bielsku-Białej - LABIZU w Galerii Sfera


NOMINATION ITALY  • NOMINATION ITALY powstało ponad 30 lat temu we Florencji wraz ze stworzeniem pierwszej, personalizowanej bransoletki Composable, będącej szeregiem cennych elementów, które możemy dowolnie dobierać i układać w indywidualne kompozycje, aby jak najpiękniej wyrazić swój styl i osobowość - bransoletki, które opowiadają twoją historię. Do produkcji biżuterii Nomination używa tylko materiałów najwyższej jakości: 18-karatowego złota, 9-karatowego różowego złota, srebra 925, stali szlachetnej, kamieni szlachetnych i półszlachetnych, a także diamentów. W ofercie marki znajduje się także szeroki wybór biżuterii fashion zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nomination, synonim jakości, oryginalności i innowacji, to międzynarodowa marka dostępna w ponad 5000 niezależnych oraz 50 mononbrandowych sklepach detalicznych na całym świecie, w tym w ponad 100 na terenie Polski.
TI SENTO  • TI SENTO - Milano powstało po to, by wydobywać kobiece piękno - biżuteria jest jednocześnie zniewalająca i luksusowa, ale także dostępna cenowo dla szerszego grona kobiet. Design TI SENTO - Milano nawiązuje w swoich projektach do unikalnego, mediolańskiego stylu: wyrafinowanego i zgodnego z aktualnymi trendami, ale nigdy przesadnego - podkreśla kobiecy styl i elegancję. Ponadczasowe wzory łączą się z najwyższej jakości wykonaniem - w całości tworzona z rodowanego srebra, z ręcznie osadzanymi kamieniami. Konceptualne myślenie marki widoczne jest w kolekcji Mix&Match, dzięki której dowolnie można dobierać zawieszki na kolczykach, naszyjnikach i bransoletkach.
COEUR DE LION  • 
COEUR DE LION to ponadczasowość i niemiecka precyzja wykonania- kreacje łączą surowy, minimalistyczny design z niezwykłymi kombinacjami kolorystycznymi, dzięki czemu są jednocześnie eleganckie i ekscytujące. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i szczególnie precyzyjne, ręczne wykonanie sprawiają, że biżuteria jest wyjątkowo trwała. To, co piękne, powinno trwać długo. Aby to zapewnić, niemal wszystkie etapy pracy odbywają się w atelier w Stuttgarcie - od pierwszej koncepcji projektu do drobiazgowej kontroli końcowej.


MARCO BICEGO
  • Subtelna, luksusowa elegancja, za którą podążają kobiety każdego dnia, zawsze intensywna, bogata w styl i osobowość. Starannie, ręcznie wykonane, klejnoty Marco Bicego są słynną ikoną Made in Italy. Każda z kolekcji posiada swoją własną duszę, każda z nich wypływa z innej inspiracji, może to być materiał, kamienie szlachetne, a nawet głęboka relacja Marco Bicego z naturą. Biżuteria wykonywana z 18-karatowego złota i wzbogacona wielokolorowymi kamieniami szlachetnymi, starannie wyselekcjonowanymi i ekskluzywnie wyciętymi, aby wydobyć ich wewnętrzne, piękne światło. Styl Marco Bicego błyszczy w każdym klejnocie, umożliwiając noszenie każdej z kolekcji w grze warstw i kontrastów, które tworzą idealne połączenie na nieformalne spotkanie czy też elegancki wieczór.


Salon LABIZU