bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 lipca 2012
  • 25 lipca 2012
  • wyświetleń: 2409

Konkurs na logo bielskich NGO

Ogłoszony został konkurs na logo bielskich organizacji pozarządowych. Jego organizatorem jest Fundacja „Dobry Dom” działająca przy BSA „Teatr Grodzki”.

Celem konkursu jest zaprojektowanie znaku graficznego-wspólnego, jednolitego logo promującego i oznaczającego organizacje pozarządowe w Bielsku-Białej. Projekty można przysyłać do 31 lipca.

Praca powinna być estetyczna, wyróżniająca się, czytelna dla mieszkańców, powszechnie akceptowalna, powinna pozwolić na łatwą identyfikacją organizacji pozarządowych w przestrzeni miejskiej.

Zwycięski projekt zostanie skierowany do produkcji, druku (tabliczka informacyjna) i oznaczy siedziby bielskich organizacji pozarządowych oraz zostanie wykorzystany jako logo Projektu.

Organizatorem konkursu jest Fundacja „Dobry Dom” działająca przy BSA „Teatr Grodzki”, która rozpoczęła od 06.2012 roku realizację na terenie miasta Bielska-Białej projektu „Dobrze poinformowany obywatel, widoczne organizacja”, którego celem jest stworzenie wspólnego oznaczenia wizualnego (tabliczki informacyjnej) bielskich organizacji pozarządowych oraz dostarczenie mieszkańcom naszego miasta atrakcyjnych materiałów informacyjne i mapy lokalnych organizacji pozarządowych.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.