Wiadomości
- 16 lipca 2012
- 25 lipca 2012
- wyświetleń: 2726
Konkurs na logo bielskich NGO
Ogłoszony został konkurs na logo bielskich organizacji pozarządowych. Jego organizatorem jest Fundacja „Dobry Dom” działająca przy BSA „Teatr Grodzki”.
Celem konkursu jest zaprojektowanie znaku graficznego-wspólnego, jednolitego logo promującego i oznaczającego organizacje pozarządowe w Bielsku-Białej. Projekty można przysyłać do 31 lipca.
Praca powinna być estetyczna, wyróżniająca się, czytelna dla mieszkańców, powszechnie akceptowalna, powinna pozwolić na łatwą identyfikacją organizacji pozarządowych w przestrzeni miejskiej.
Zwycięski projekt zostanie skierowany do produkcji, druku (tabliczka informacyjna) i oznaczy siedziby bielskich organizacji pozarządowych oraz zostanie wykorzystany jako logo Projektu.
Organizatorem konkursu jest Fundacja „Dobry Dom” działająca przy BSA „Teatr Grodzki”, która rozpoczęła od 06.2012 roku realizację na terenie miasta Bielska-Białej projektu „Dobrze poinformowany obywatel, widoczne organizacja”, którego celem jest stworzenie wspólnego oznaczenia wizualnego (tabliczki informacyjnej) bielskich organizacji pozarządowych oraz dostarczenie mieszkańcom naszego miasta atrakcyjnych materiałów informacyjne i mapy lokalnych organizacji pozarządowych.
Praca powinna być estetyczna, wyróżniająca się, czytelna dla mieszkańców, powszechnie akceptowalna, powinna pozwolić na łatwą identyfikacją organizacji pozarządowych w przestrzeni miejskiej.
Zwycięski projekt zostanie skierowany do produkcji, druku (tabliczka informacyjna) i oznaczy siedziby bielskich organizacji pozarządowych oraz zostanie wykorzystany jako logo Projektu.
Organizatorem konkursu jest Fundacja „Dobry Dom” działająca przy BSA „Teatr Grodzki”, która rozpoczęła od 06.2012 roku realizację na terenie miasta Bielska-Białej projektu „Dobrze poinformowany obywatel, widoczne organizacja”, którego celem jest stworzenie wspólnego oznaczenia wizualnego (tabliczki informacyjnej) bielskich organizacji pozarządowych oraz dostarczenie mieszkańcom naszego miasta atrakcyjnych materiałów informacyjne i mapy lokalnych organizacji pozarządowych.
ZOBACZ TAKŻE
Radny chce dużego napisu „Bielsko-Biała” w centrum miasta. Instalacja ma być nową wizytówką miasta
Bielszczanie uszyli ponad 100 kolorowych poszewek dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych
20 czerwcaBielski Marsz Równości przejdzie ulicami miasta. Wydarzenie odbędzie się w czerwcu
Czy miasto jest gotowe na budownictwo wysokie?
[FOTO] Nowe mieszkania społeczne w Komorowicach. Podpisano umowę na budowę
Radny apeluje o remont ul. Ceramicznej przy klubie BKT Advantage. „To wizytówka miasta”
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











