bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 lipca 2020
  • 3 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3541

"Akcja maska". Przypomną o obowiązku zasłaniania ust i nosa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Za nami:

W poniedziałek, 3 sierpnia w kilku miejscach Bielska-Białej odbędzie się "Akcja maska 2020". Podczas niej pracownicy Wydziału Komunikacji bielskiego UM, MZK oraz straży miejskiej będą przypominać pasażerom o obowiązku zakrywania ust i nosa w autobusach.

ITS, MZK, autobus, 3 maja, sygnalizacja, korki
fot. bielsko.info


W związku z utrzymującym się stanem epidemii koronawirusa (SARS-CoV-2) oraz związanymi z tym obostrzeniami, jak również obowiązkami podczas podróży środkami komunikacji zbiorowej - celem przypomnienia o obowiązku zakrywania ust i nosa - w dniu 3 sierpnia br. zostanie przeprowadzona "Akcja maska 2020" - tj. działania prewencyjne oraz edukacyjne dla pasażerów komunikacji zbiorowej w Bielsku-Białej.

W tym dniu w godzinach przedpołudniowych dwa trzyosobowe zespoły złożone z pracowników: Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, straży miejskiej w Bielsku-Białej oraz Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej Sp. z o.o. - na głównych przystankach autobusowych w mieście oraz w środkach komunikacji zbiorowej (autobusach MZK) - będą przypominali o obowiązku zakrywania ust i nosa, jak również będą wręczali stosowne ulotki informacyjne oraz maseczki dla osób ich nieposiadających.

"Akcja maska". Przypomną o obowiązku zasłaniania ust i nosa
"Akcja maska". Przypomną o obowiązku zasłaniania ust i nosa · fot. www.komunikacja.bielsko.pl


Informacje o obowiązku zakrywania ust i nosa w środkach komunikacji zbiorowej są prezentowane od marca br. w postaci zapowiedzi głosowych w autobusach oraz plakatów informacyjnych w pojazdach. O powyższym obowiązku przypominają również pracownicy MZK podczas kontroli biletów.

"Akcja maska 2020" organizowana jest przez Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej w partnerstwie z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego UM w Bielsku-Białej oraz Strażą Miejską w Bielsku-Białej i Miejskim Zakładem Komunikacyjnym w Bielsku-Białej Sp. z o.o.

mp / bielsko.info, źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj