REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 22 lipca 2020
  • wyświetleń: 10820

Przewodniczący bielskiej RM, Janusz Okrzesik, zakażony koronawirusem

Przewodniczący bielskiej Rady Miejskiej, Janusz Okrzesik, został zakażony koronawirusem. Informację potwierdził portalowi bielsko.info Tomasz Ficoń, rzecznik prasowy Ratusza.

Okrzesik i Niezależni.BB


Póki co nie wiadomo, jak będzie w najbliższym czasie funkcjonowała praca bielskich radnych. Tomasz Ficoń, rzecznik Urzędu Miasta w Bielsku-Białej, w rozmowie z dziennikarzem portalu bielsko.info potwierdził, że Janusz Okrzesik, przewodniczący bielskiej Rady Miejskiej, został zarażony koronawirusem.

- Od razu pracownicy biura rady miejskiej zostali skierowani na badania, podobnie jak osoby, które się kontaktowały z panem przewodniczącym - poinformował przedstawiciel magistratu.

Jak dodał, badania dotyczą tylko pracowników biura rady, pozostali pracownicy urzędu są bezpieczni. Ficoń zastrzegł też, że za wcześnie jest, by mówić, jak będzie wyglądała w tej sytuacji praca bielskich radnych. O sytuacji w miejscowym magistracie będziemy informować na bieżąco.

raz, mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj