bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 lipca 2020
  • wyświetleń: 1449

"Wakacyjny skarb Nadziei". Weź udział w akcji!

Czas wakacji to czas zabawy. Fundacja " Nadzieja" zaprasza do udziału w " Wakacyjnym skarbie Nadziei". Gra przeznaczona dla osób w przedziale wiekowym od 3 do 103 lat. - Stwórzcie duety ze swoimi dziećmi i szukajcie skarbu pokonując kolejne etapy - zachęcają organizatorzy akcji.

"Wakacyjny skarb Nadziei". Weź udział w akcji!
"Wakacyjny skarb Nadziei". Weź udział w akcji! · fot. Fundacja "Nadzieja"


"Wakacyjny Skarb Nadziei" rusza z rejestracją - od 20 lipca można wypełnić formularz zgłaszając tym samym swój udział w zabawie. Link rejestracyjny można znaleźć na stronie www.nadzieja.bielsko.pl , fanpagu @NadziejaBielskoPl w wydarzeniu "Wakacyjny skarb Nadziei" z finałowym poszukiwaniem skarbu w dniu 06.09.2020.

Wszystkim, którzy wypełnią formularz, Fundacja "Nadzieja" 1 sierpnia prześle na maila kartę z zadaniami do wykonania - to będzie I etap zabawy czyli " Bielskie łamigłówki mądrej główki". Dla śmiałków, którzy podejmą się tego wyzwania czekają zagadki i zadania do rozwiązania, które czasem będą wymagać od gracza wyruszenia na spacer, żeby w terenie znaleźć odpowiedzi. Ten etap trwa od 1 do 29 sierpnia do godziny 21.00. Po rozwiązaniu zadań trzeba je odesłać mailem na adres skarb@nadzieja.bielsko.pl. Po weryfikacji odpowiedzi uczestnicy otrzymają kartę zadań II etapu "Na tropie skarbu uliczkami Bielska-Białej". Ten etap najbardziej zaangażuje do zabawy nasze nogi. Spacerując po naszym mieście kierując się podanymi wskazówkami dotrzemy do miejsca, w którym trzeba zrobić sobie zdjęcie. 10 najlepszych fotografii zakwalifikuje się do Etapu finałowego - " Poszukiwacze skarbu Na Ranchu na Widoku"

Finaliści wraz z rodziną zostaną zaproszeni do Rancha na Widoku w Kętach i poszukiwania ukrytego skarbu. Podczas finału na najmłodszych czekają atrakcje, m.in. jazda konna. Zwycięzca otrzyma puchar i nagrodę.

Uczestnicy, którzy poprawnie rozwiążą zadania I i II etapu i przyślą je do organizatora otrzymają pamiątkowy medal.

Bawiąc się z Fundacją "Nadzieja", można dorzucić swoją cegiełkę do „pieca w Nadziei” wpłacając darowiznę w kwocie 25,00 zł na rachunek bankowy Fundacji Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień „ Nadzieja”: 03 1050 1070 1000 0001 0027 3226, z tytułem: darowizna - PIEC DLA NADZIEI.

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.