bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2303

"GaszynChallenge" w bielskim Miejskim Zarządzie Dróg

Miejski Zarząd Dróg został nominowany przez bielskie MZK do #GaszynChallenge, a jego pracownicy wykonali dziesięć pompek w ramach zabawy. Tym razem MZD wspomogło chorego Szymona.- Przyjęliśmy to wyzwanie i dzisiaj „zrobiliśmy tę robotę”, nie gorzej niż nasi poprzednicy, co zostało udokumentowane i uwiecznione w postaci filmiku - mówią pracownicy MZD.

Do dalszej zabawy MZD Bielsko-Biała zaprosiło firmy AQUA S.A. oraz PK THERMA Sp. z o.o. z Bielska-Białej, oraz EUROVIA POLSKA S.A. Region Południe.

MZD postanowiło zebrać środki dla dwuletniego Szymona z Jastrzębia Zdroju na nierefundowaną diagnostykę molekularną i operację nowotworu móżdżka. Zadanie jest proste - nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania, wpłacają 10zł, a jeśli wykonają to 5zł. Wszystkie środki trafią na konto Szymona. Czas na wykonanie zadania wynosi 48 godzin.

Zbiórka na rzecz chorego Szymona dostępna jest tutaj.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.