bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1494

Kolejna zbiórka "Zupy za Ratuszem" na rzecz potrzebujących

Pandemia, miejmy nadzieję, powoli wygasa, lecz potrzebujących na ulicy niestety wciąż nie brakuje. Dlatego "Zupa za Ratuszem" zorganizowała kolejną zbiórkę pieniędzy na żywność, dzięki której będzie mogła przygotować posiłki dla najbiedniejszych.

- Inicjatywa "Zupa za Ratuszem" stara się nieść Ewangelię, pomoc, dobre słowo, nadzieję do wszystkich tych, którzy wylądowali na ulicy lub też są w bardzo trudnej sytuacji - trafiamy nie tylko do bezdomnych, lecz również do osób starszych i samotnych - mówią o sobie prowadzący "Zupę za Ratuszem".

- Dzięki Waszej pomocy wielu ludzi może zjeść posiłek, dostać prowiant na kolejny dzień lub po prostu dowiedzieć się, że nie są sami. Ponadto, staramy się wspierać wszystkich, którzy chcą wyjść z nałogu, pomagamy znaleźć pracę i mieszkanie - na to jednak też potrzebne są środki: opłacenie kaucji, czynszu, zakup podstawowych środków higienicznych - podkreślają społecznicy.Stowarzyszenie zachęca również do pomocy na miejscu, czyli w parku za bielskim Ratuszem, w każdą niedzielę o godzinie 18.00.

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.