bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4932

Bronisław Foltyn rapuje o władzy, antifie i lewicy w Hot16Challenge2

Do osób, które nagrały utwór w akcji "Hot16Challenge2", dołączył Bronisław Foltyn z Konfederacji Wolność i Niepodległość. Polityk rapuje w nim o obecnej władzy oraz między innymi antifie i lewicy.Bronisław Foltyn był liderem listy kandydatów Komitetu Wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość w okręgu bielskim podczas wyborów parlamentarnych w 2019 roku.

Polityk Konfederacji od 20 lat prowadzi własną działalność gospodarczą. Aktualnie działa w branży gastronomicznej (Miasto, Pigal, Rock Galeria) i w nieruchomościach. Jest również założycielem Fundacji Stojałowskiego.

Od dwóch dekad wspiera ruchy wolnościowe, a obecnie pełni funkcję Prezesa Wolności w Bielsku-Białej. Były Prezes UPR i Stowarzyszenia KoLiber, a także szef Sztabu Wyborczego Janusza Korwin-Mikkego w wyborach do Senatu w 2004 roku w Bielsku-Białej. W 2014 roku działał na rzecz referendum dotyczącego likwidacji Straży Miejskiej.

#hot16challenge2 to wyzwanie polegające na napisaniu i nagraniu utworu w 72 godziny. Następnie osoba lub zespół biorący udział w akcji ma za zadanie nominować kolejne osoby do włączenia się do inicjatywy. Słuchacze natomiast wspierają internetową zbiórkę środków na walkę z koronawirusem pod nazwą "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom.#Hot16challenge stało się popularne sześć lat temu jako ruch między artystami, w którym raperzy oraz twórcy reprezentujący inne gatunki, po nominacji musieli nagrać 16 wersów w ciągu 72 godzin. Po zakończeniu artysta wyznaczał 4 inne osoby, które zrobią to samo. Obecnie na całym świecie trwa sequel z charytatywnym akcentem.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.