bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 maja 2020
  • wyświetleń: 6658

Zmarła kolejna bielszczanka zakażona koronawirusem

Zmarła kolejna mieszkanka Bielska-Białej zakażona koronawirusem - poinformowała w poniedziałek po południu bielska Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. To trzeci zgon z powodu COVID-19 mieszkańca naszego miasta. Według danych Sanepidu mamy też jednego ozdrowieńca.

Jak podał Śląski Urząd Wojewódzki w poniedziałek o godzinie 17.30, zmarłą jest 89-letnia kobieta, która była hospitalizowana w Kędzierzynie-Koźlu.

Bielska PSSE podała też o godzinie 14.00 w poniedziałek, że kolejna osoba wygrała walkę z koronawirusem, dlatego takich osób w naszym mieście jest już 18. W dalszym ciągu z COVID-19 walczy 19 bielszczan.

Ponadto w poniedziałek przed południem Śląski Urząd Wojewódzki poinformował, że zakażenie potwierdzono u starszego mieszkańca Bielska-Białej - dotyczy to potwierdzonego przypadku z niedzieli, 10 maja. W poniedziałek, 11 maja bielski Sanepid wykazał, że w ciągu ostatniej doby żaden mieszkaniec Bielska-Białej nie został zakażony koronawirusem.

Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Bielsku-Białej

mp / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.