bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 maja 2020
  • wyświetleń: 2637

Od 6 maja rowery BBbike wracają na ulice Bielska-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj

6 maja - z miesięcznym opóźnieniem spowodowanym epidemią koronawirusa - rusza ponownie w Bielsku-Białej system wypożyczalni rowerów miejskich BBbike. Charakterystyczne 192 zielone jednoślady już czekają w 24 stacjach w mieście.

rowery bbbike


Operator systemu BBbike był gotowy do udostępnienia rowerów już 1 kwietnia. Po przerwie zimowej wykonano prace uruchomieniowe i zabezpieczające, z powodzeniem aktywowane zostały wszystkie stacje systemu. W sytuacji epidemicznej rower stanowi jeden z bezpieczniejszych środków komunikacji. Umożliwia dotarcie z punktu A do punktu B bez kontaktu z osobami postronnymi. Jednak w trosce o bezpieczeństwo i komfort jazdy użytkowników popularnych BBbajków - w porozumieniu z operatorem systemu - podjęte zostały prewencyjne działania dodatkowe. Podczas każdorazowej wizyty na stacji personel operatora dezynfekował będzie tzw. miejsca kontaktu, co nie zwalnia oczywiście użytkowników rowerów z obowiązku stosowania odpowiednich środków ochrony osobistej w postaci rękawiczek lateksowych. Zielone rowery czekają na użytkowników w 24 lokacjach, łącznie do dyspozycji pozostają 192 pojazdy. Więcej na temat systemu i warunków korzystania z niego na stronie bbbike.eu/.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBbike

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj