bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 maja 2020
  • wyświetleń: 1322

"Sąsiedzi sąsiadom" - nowa akcja dla przedsiębiorców

Z nowej platformy współpracy produkcyjnej, usługowej i handlowej www.sasiedzisasiadom.pl mogą skorzystać przedsiębiorcy z regionu. To wspólny pomysł Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej oraz Stowarzyszenia Bielskie Centrum Przedsiębiorczości.

Wirtualne miejsce wymiany informacji o zapotrzebowaniu na produkty lub usługi (dział: Potrzebuję) oraz możliwości ich dostarczenia (dział: Mam) działa w ramach projektu Sąsiedzi sąsiadom - wsparcie dla lokalnej społeczności. Platforma powstała w odpowiedzi na prośby o wsparcie oraz zgłoszenia ofert i możliwości wsparcia napływające od firm i organizacji z Podbeskidzia. Jej celem jest skomunikowanie podmiotów, wymiana informacji i stworzenie możliwości natychmiastowego nawiązania współpracy.

Czasy, z jakimi się wszyscy dziś mierzymy, nie mają sobie równych i dotychczas nie zetknęliśmy się ze zjawiskiem o tak fatalnym wpływie na gospodarkę, jak ta obecna spowodowana COVID-19. Nie wiemy, jaki obrót przyjmą sprawy i jak będzie wyglądał obraz polskiej gospodarki w perspektywie najbliższych tygodni i miesięcy. Zdajemy sobie sprawę, że dla ogromnej większości przedsiębiorców działających na Podbeskidziu nawet kilka tygodni funkcjonowania w warunkach ograniczonego popytu i ograniczonej podaży może mieć nieodwracalne tragiczne następstwa. Możemy choć częściowo temu zaradzić, współpracując ze sobą i wspierając nasze lokalne przedsiębiorstwa i organizacje, gdzie pracują mieszkańcy naszego regionu - nasi sąsiedzi, znajomi, członkowie rodziny - zachęcają twórcy www.sasiedzisasiadom.pl.

Z platformy można korzystać bezpłatnie. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przedstawicielem jednostek organizacyjnych, szpitali, przychodni, ośrodków pomocy oraz organizacji pozarządowych - określ swoje potrzeby lub napisz, co możesz zaoferować innym.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.