bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 15832

Bielsko-Biała: koronawirus u starszych mieszkanek miasta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

O nowych zakażeniach koronawirusem w Bielsku-Białej i powiecie bielskim poinformował w poniedziałek przed południem Śląski Urząd Wojewódzki. Podajemy najnowsze dane.

Jak podaje ŚUW, w szpitalu zakaźnym w Raciborzu hospitalizowani są: starszy mieszkaniec powiatu bielskiego, starsza mieszkanka Bielska-Białej, starsza mieszkanka Częstochowy, mieszkanka Czechowic-Dziedzic w sile wieku.

Do szpitala w Chorzowie na oddział zakaźny trafili: starsza mieszkanka Skoczowa oraz starsza mieszkanka Żywca. W szpitalu w Tychach hospitalizowana jest starsza mieszkanka Żywca, zaś do szpitala w Kędzierzynie-Koźlu przewieziono starszą mieszkankę Żywca, 2 mieszkańców Czechowic-Dziedzic (w sile wieku i starszy) oraz starszą mieszkankę Bielska-Białej. Pobrane próbki biologiczne od tych osób wykazały obecność koronawirusa. Dodatnie pod kątem Covid-19 okazały się także próbki pobrane od: 3-letniego dziecka z powiatu bielskiego.

Według danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z godziny 14.00 z poniedziałku, do tej pory w mieście Bielsko-Biała zanotowano 25 zakażeń koronawirusem. 6 osób jest hospitalizowanych, a 12 przebywa w izolacji domowej. Zanotowano też 7 ozdrowień z COVID-CoV-2. 59 osób jest w kwarantannie domowej, a 179 pod nadzorem epidemiologicznym.

mp / bielsko.info, źródło: Śląski Urząd Wojewódzki

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj