Reklama

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2020
  • 11 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 21721

Nie żyje mieszkaniec Bielska-Białej, 11 zakażonych, 4 ozdrowieńców

Ministerstwo Zdrowia podało w sobotę informację o śmierci kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Niestety wśród zmarłych jest 76-letni mieszkaniec Bielska-Białej, który był pacjentem tyskiego szpitala.

koronawirus
fot. pixabay.com


W sumie w Bielsku-Białej jest obecnie 11 osób zakażonych koronawirusem (stan na 11 kwietnia, godz. 14:00), 504 osoby są objęte nadzorem epidemiologicznym, a 167 osób przebywa na kwarantannie domowej (na mocy decyzji administracyjnej Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Bielsku-Białej). Na szczęście mamy też 4 ozdrowieńców.

Do domu może wrócić 12-letnia mieszkanka Bielska-Białej, która przez ostatnie 3 tygodnie leczona była w szpitalu zakaźnym dla dzieci w Krakowie. Zdrowa jest także 62-letnia mieszkanka Bielska-Białej, która leczyła się w domu.

Według informacji bielskiego Sanepidu, na dzień 11 kwietnia, na godzinę 14.00 w Bielsku-Białej i powiecie bielskim stwierdzono 30 zakażeń koronawirusem. Kwarantanną objętych jest 327 osób, a pod nadzorem epidemiologicznym jest 1115 osób. W izolacji domowej przebywa 14 osób. Pięć osób jest hospitalizowanych, stwierdzono do tej pory cztery zgony.

Raport Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Bielsku-Białej za dzień 11.04.2020 z podziałem na gminy

Raport za dzień 11.04.2020 z podziałem na gminy

ups, mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj