bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 czerwca 2012
  • 17 czerwca 2012
  • wyświetleń: 7080

Rozbudowa Sarniego Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Jeszcze w tym roku rozbudowane zostanie centrum handlowe Sarni Stok. W obiekcie pojawią się nie tylko nowe sklepy, ale odmieniona zostanie również elewacja, a nowy wystrój zyskają także wnętrza i część restauracyjna.

Centrum Handlowe Sarni Stok
Centrum Handlowe Sarni Stok (wizualizacja rozbudowy) · fot. www.acteeum.pl


Centrum Handlowe Sarni Stok
Jednym z nowych najemców będzie H&M. · fot. www.acteeum.pl


Centrum Handlowe Sarni Stok
Prace zakończą się w IV kwartale 2012 roku. · fot. www.acteeum.pl


Centrum handlowe Sarni Stok było pierwszym tego typu obiektem w Bielsku-Białej. Otwarto je w 2001 roku przy głównej drodze prowadzącej do centrum miasta. Od samego początku przyjeżdża tu wiele osób nie tylko z miasta ale też okolicznych miejscowości. Czeka tu na nich ponad 60 sklepów oraz restauracje.

Obecnie jednokondygnacyjny obiekt, o powierzchni najmu liczącej 30.287m2 obejmuje w swej ofercie handlowej wiodących polskich oraz międzynarodowych najemców sieciowych, takich jak: Reserved, C&A, Media Markt, Smyk czy pierwszy i jedyny w mieście TK Maxx.

Niebawem jednak wygląd centrum znacznie się zmieni. Wzrośnie standard części wspólnych oraz powiększona zostanie część handlowa, m.in. o sklep popularnej marki odzieżowej, która uatrakcyjni dotychczasową ofertę centrum.

Sarni Stok rozrośnie się w kierunku górnego parkingu. Jego powierzchnia powiększy się o 2000 m kw. Dzięki temu oferta powiększy się o 14 nowych najemców, wśród których znajdzie się wiodący międzynarodowy najemca branży odzieżowej - H&M.

Obiekt przejdzie też renowację. Obejmie ona m.in. elewację. Budynek rozbudowanego centrum zostanie wykończony przy użyciu naturalnych materiałów wykończeniowych jak: kamień, szkło drzewne oraz stal zyskując nową, imponującą fasadę.

W planach jest też zmiana wyglądu korytarzy i strefy z restauracjami oraz inny wystrój wnętrz. Będzie też nowa aranżacja miejsc odpoczynku oraz nowe oznakowanie obiektu. To wszystko ma sprawić, że centrum będzie bardziej atrakcyjne dla klientów.

Prace mają się zakończyć w czwartym kwartale tego roku.

new / bielsko.info, źródło: Gazeta Wyborcza Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj