Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 marca 2020
  • wyświetleń: 1275

Jak wykorzystać wolny czas? Wskazówki od Fryda.com.pl

Artykuł sponsorowany:

Spędzamy więcej czasu w domu. Możemy na spokojnie, zaplanować i zrealizować te rzeczy, na które nigdy nie mamy czasu. Ważne jest też, aby zachować zdrowy rozsądek i odpocząć. Zwolnijmy oraz zastanówmy się nad tym co jest nam aktualnie potrzebne. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą pracującą zdalnie, planujesz remont w domu, prowadzisz firmę budowlaną albo masz samochód i chcesz o niego także zadbać w tym okresie, to mamy dla Ciebie kilka wskazówek, co możesz zrobić z dodatkowym czasem. Dołączyliśmy także rekomendacje produktów, które mogą być pomocne przy proponowanych czynnościach. 

Wiosenne porządkiPraca z domu ma swoje zalety i wady. Jedną z pozytywnych kwestii, jest fakt, że nie poświęcamy dodatkowego czasu na dojazdy do biura. Jesteśmy po pierwszym dniu wiosny, więc to idealny moment na małe porządki, przesadzanie domowych kwiatków i prace w ogrodzie. W trakcie sprzątania, należy zadbać o odpowiednią ochronę dłoni. Kontakt skóry z środkami czystości, czy też innymi substancjami może powodować uczucie suchości oraz podrażnienia. Skuteczną ochronę rąk zapewnią nitrylowe rękawiczki jednorazowe. Nie uczulają i dzięki swojej strukturze zapewniają komfort użytkowania. Jeżeli potrzebujesz mocniejszej ochrony - pomyśl o rękawicach roboczych, które mogą być stosowane np. przy pracy w przycinaniu drzew.

Fryda


Ważne jest aby zadbać o własną przestrzeń, w której przebywamy. Wpływa to nie tylko na nasze samopoczucie, ale także i efektywność!  A może zaplanowałeś już dużo wcześniej generalny remont? 

Remont od podstaw - zadbaj o swoje bezpieczeństwo i komfort Odświeżenie mieszkania wymaga nie tylko planu działania, ale także odpowiedniej odzieży roboczej, która chroni przed zabrudzeniem wierzchniego ubrania oraz kontaktem z niepożądanymi substancjami chemicznymi. Należy pamiętać również o bezpiecznych butach, z podnoskiem, zabezpieczającym palce stopy przed urazem. Konieczne mogą okazać się także praktyczne akcesoria BHP służące do ochrony głowy - kask, oczu - gogle, czy też rąk - tutaj pomocne będą wcześniej już wspomniane rękawice robocze. Odpowiednia ochrona zapewni nam komfort i bezpieczeństwo w trakcie wykonywania prac.

Fryda


W zależności od skali prac porządkowych w domu, można samodzielnie podjąć się tego zadania lub wynająć profesjonalną firmę budowlaną, która posiada kwalifikacje i doświadczenie, co może pozwolić na szybsze wykonanie remontu. 


Kulinarne podboje w domowej kuchniWiele osób było już na większych zakupach, aby ograniczyć w najbliższym czasie wizyty w sklepach spożywczych. Długa lista produktów dostępnych w lodówce i kuchennych szafkach, pozwala na dopracowanie swoich posiłków, aby były zdrowe oraz pełnowartościowe dla całej rodziny. W trakcie gotowania oraz pieczenia można zabezpieczyć swoją odzież fartuchem kuchennym. To elegancki dodatek, jak i skuteczna ochrona przed zabrudzeniami, stosowana w domach, ale też przede wszystkim w lokalach gastronomicznych. 

Fryda


Część restauracji i kawiarni, mają obecnie możliwość dostawy na wynos. Kiedy zabraknie nam pomysłów, lub po prostu mamy na to ochotę - zamówmy coś ze swojej ulubionego miejsca. Warto wspierać tego typu inicjatywy i samemu też odpocząć od kuchennych obowiązków. Nie mamy jednak czasem takiej możliwości i musimy udać się do sklepu. Najlepszym środkiem komunikacji obecnie okaże się samochód. Jeżeli nie posiadasz garażu ani wiaty, to jest on narażony na niekorzystne działania przyrody. Jak go skutecznie uchronić? 

Zabezpiecz swój samochód - plandeki samochodoweWarto pomyśleć o stworzeniu małego domku dla swojego pojazdu i osłonić go przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Plandeka samochodowa pozwoli zabezpieczyć pojazd przed zabrudzeniami, takimi jak: liście, kurz, odchody ptaków, pyłki kwiatów, czy też żywica drzew. Produkt jest łatwy w montażu. Plandekę mocuje się za pomocą ściągacza, który został zamontowany w doszywanym tunelu, z linką wokół całego auta. Gwarantuje to bezpieczeństwo nawet w przypadku silnych podmuchów wiatru. Dodatkowo, instrukcja dołączona do opakowania jest intuicyjna dla użytkownika. Po założeniu plandeki pełni ona funkcję jako: pokrowiec ochronny, pokrowiec przeciwsłoneczny oraz osłona przeciwszronowa.

Fryda


Zdrowy rozsądek i dobre samopoczucieW trudnym okresie, warto pamiętać o zachowaniu rozsądku i stosownego dystansu. Należy dbać o swoje zdrowie, poprzez m.in. wprowadzenie/utrzymanie zdrowych nawyków żywieniowych. Nie zapominajmy o aktywności fizycznej - ćwiczyć można w domu korzystając z darmowych i płatnych kursów.  Osoby, które muszą wykonywać swoje obowiązki w pracy, powinny mieć szczególnie na uwadze wskazówki i zalecenia dotyczące środków ochrony osobistej. Planując zakupy, korzystajmy ze sklepów online. Pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim i innych!

Jeżeli zainteresował Cię któryś z powyższych produktów z odzieży roboczej lub plandeka samochodowa, to zachęcamy do wejścia na jedną z poniższych stron i zapoznania się z pełną ofertą.

Strony internetowe:
odziez.fryda.com.pl
pokrowce.fryda.com.pl

Przedsiębiorstwo Fryda
Numer telefonu: (+48) 881 703 703
E-mail: bielsko@fryda.com.pl

FRYDA

43-300 Bielsko-Biała
ul. Żywiecka 91

tel. 33 822 95 85
kom. 881 703 703