Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 maja 2018
  • wyświetleń: 6265

Jak zabezpieczyć fotele w samochodzie?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fryda" podaj

Artykuł sponsorowany:

Fotele w Twoim samochodzie przecierają się? Kanapa jest cały czas brudna ponieważ przewozisz dzieci, psa lub brudny bagaż? A może oryginalna tapicerka wygląda nieciekawie lub jest zniszczona? Rozwiązanie na powyższe problemy posiada firma Fryda z Bielska-Białej autoryzowany partner KEGEL-BŁAŻUSIAK

Fryda - pokrowce samochodowe


Istnieje bardzo prosty i skuteczny sposób aby zabezpieczyć fotele lub tylną kanapę przed zniszczeniem i zabrudzeniem, zarówno w samochodzie służbowym jak i prywatnym. Zastanawiasz się jaki? Wszystkie te problemy można bardzo łatwo rozwiązać zakładając pokrowce samochodowe!

3 powody dla których warto założyć pokrowce samochodowe:1. Oryginalna tapicerka pozostanie dłużej jak nowa!


Pokrowce samochodowe zasłaniają oryginalne obicia foteli chroniąc je przed przecieraniem, zabrudzeniem i zniszczeniem (w szczególności fotele kubełkowe, które są najbardziej narażone na przetarcia). Dzięki pokrowcom oryginalna tapicerka Twojego samochodu pozostanie dłużej w dobrym stanie. Pokrowce to idealne rozwiązanie dla osób, które często jeżdżą samochodem, przewożą dzieci i psa lub ze względu na wykonywaną pracę jeżdżą w zabrudzonej odzieży roboczej.

Fryda - pokrowce samochodowe


2. Zmiana/odświeżenie wnętrza samochodu:


Jeśli fotele w Twoim samochodzie są już zniszczone lub oryginalna tapicerka nie wygląda zbyt estetycznie (jest np. wypłowiała) to w takim przypadku pokrowce pozwolą łatwo i szybko odświeżyć wnętrze samochodu i ukryć wszelkie niedoskonałości. Duży wybór wzorów i kolorów pozwala dopasować pokrowce do indywidualnych preferencji każdego kierowcy i uczynić wnętrze bardziej eleganckim i przyjemnym - sam zdecydujesz jak ma wyglądać Twój samochód w środku!

Fryda - pokrowce samochodowe


3. Oszczędność czasu i pieniędzy:


Zakładając pokrowce samochodowe oszczędzasz czas i pieniądze, które musiałbyś poświęcić na naprawę foteli lub ich czyszczenie (pranie tapicerki). Pokrowce nie tylko chronią fotele przed uszkodzeniem ale również zabezpieczają je przed ich dalszym pruciem się. Ponadto pokrowce można bardzo łatwo wyczyścić ponieważ można je zdjąć i wyprać. Zakładając pokrowce, tapicerka w Twoim samochodzie pozostanie dłużej jak nowa co w przyszłości daje szanse na sprzedaż samochodu w lepszej cenie.

Fryda - pokrowce samochodowe


FRYDA

43-300 Bielsko-Biała
ul. Żywiecka 91

tel. 33 822 95 85
kom. 881 703 703

Fryda

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fryda" podaj