bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 marca 2020
  • wyświetleń: 5261

Lekarze z Megrezu dziękują za wsparcie i proszą o zostanie w domu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez w Tychach to placówka, która została przekształcona na czas epidemii koronawirusa w szpital zakaźny. Lekarze tam pracujący w oficjalnym poście na Facebooku dziękują za okazaną przez mieszkańców pomoc i jednocześnie proszą o pozostanie w domach w ten weekend. - My jesteśmy w pracy dla Was, Wy zostańcie w domach dla nas - apelują.

Megrez
Personel Szpitala Megrez dziękuje za pomoc i prosi mieszkańców o pozostanie w domach w weekend · fot. www.facebook.com/Wojewódzki-Szpital-Specjalistyczn


- To niesamowite, ile potraficie zrobić dla personelu szpitala bez proszenia, z własnej inicjatywy i potrzeby serca, chcąc pomóc tym, którzy ratują Was i leczą. Tym razem jest wielka prośba od nas na nadchodzący weekend, i nie tylko. Lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy, opiekunowie medyczni, laboranci, radiolodzy, rehabilitanci, dietetyczki, statystyczki, pracownicy centralnej sterylizatorni, działu technicznego i obsługi administracyjne oraz wszyscy pozostali, którzy ciężko pracują dla wspólnego dobra mieszkańców, kierują do Was ważny apel: my jesteśmy w pracy dla Was, Wy zostańcie w domach dla nas! - apelują tyscy lekarze.

Loading...


My także przyłączamy się do tego apelu. #Zostanwdomu! Nie obciążajmy bardziej lekarzy, którzy dają z siebie wszystko w ostatnich trudnych tygodniach dla nas wszystkich.

ar / bielsko.info, źródło: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o. o./Facebook

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj