bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 marca 2020
  • 19 marca 2020
  • wyświetleń: 8092

165 tysięcy maseczek z Chin dla Bielska-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

We wtorek Prezydent Miasta Bielska-Białej wraz z Zarządem Grupy Kapitałowej Martes Sport podjęli współpracę z przedsiębiorcami z Chin, mającą na celu zabezpieczenie jednostek organizacyjnych miasta, takich jak szpitale i domy pomocy społecznej oraz służb miejskich w środki ułatwiające walkę z epidemią koronawirusa.

koronawirus, maseczka higieniczna
fot. pixabay.com


Odzew z Dalekiego Wschodu, będący przejawem prawdziwej przyjaźni w dobie kryzysu, był natychmiastowy. Chińczycy postanowili przekazać Bielsku-Białej darowiznę w postaci 165 tysięcy sztuk maseczek sanitarnych i maseczek typu „N95”. Przesyłka jest już na pokładzie samolotu lecącego do Polski.

Trwające już działania spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem po stronie chińskiej, która mobilizuje siły, by w tym trudnym czasie przyjść na pomoc bielszczanom. - W związku z tym zachęcamy wszystkich do przedstawiania swoich pomysłów na rozwój rozpoczętej akcji oraz przesyłania podziękowań dla zaangażowanych w pomoc obywateli Chin. Do Państwa dyspozycji uruchamiamy następujące adresy mailowe: przyjaciele@bielsko-biala.pl oraz przyjaciele@martessport.pl Wszystkie wiadomości będą przekazywane bezpośrednio do naszych chińskich przyjaciół - przekazał nam bielski Urząd Miejski.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj