bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 marca 2020
  • 17 marca 2020
  • wyświetleń: 7726

PKP Intercity ogranicza kolejne kursy z Bielska-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Od wtorku, 17 marca spółka PKP Intercity zawiesza lub skraca relacje swoich pociągów. Ograniczenia dotkną również pasażerów, który swoją podróż chcieli rozpocząć lub zakończyć na stacji Bielsko-Biała Główna. We wtorek wieczorem przewoźnik poinformował o kolejnych pociągach zawieszonych lub skróconych.

pkp, pociąg, kolej, bielsko
fot. bielsko.info


Od wtorku, 17 marca PKP Intercity zawiesza kursowanie pociągu "Ondraszek", nr 1410, relacji Warszawa Wschodnia - Bielsko-Biała Główna (przyjazd na stację o 19.06), a od środy, 18 marca zawieszeniu ulegnie pociąg nr 4110 z Bielska-Białej (odjazd o 4.58) do Warszawy Wschodniej.

Od 18 marca nie pojedziemy również pociągiem "Matejko" relacji Bielsko-Biała Główna - Przemyśl Główny, oraz relacją powrotną. Zawieszeniu ulega również popularne "Pendolino", czyli pociąg nr EIP5406/7, jadący ze stolicy Podbeskidzia do Gdyni.

Zawieszeniu ulegną również kursy wybranych pociągów od czwartku, 19 marca. Z Bielska-Białej nie pojedziemy pociągami Pendolino nr EIP 4504/5 oraz 4500/1, odpowiednio do Gdyni oraz Warszawy Wschodniej oraz pociągiem TLK "Szyndzielnia" nr 84104/5 ze Świnoujścia do Bielska-Białej (odwołana od 20 marca jest również relacja tego ostatniego).

Od niedzieli, 22 marca nie pojedziemy z Bielska-Białej do Wrocławia - zawieszeniu ulega pociąg TLK "Klimczok" nr 46150/1.

PKP Intercity skraca również pociągi w wybranych relacjach. I tak od 17 marca skróceniu do stacji Warszawa Wschodnia ulegnie pociąg nr 4500 (odjazd ze stacji Bielsko-Biała Główna o 16.08), który pierwotnie miał zakończyć swój bieg w Gdyni, a od 18 marca pociąg nr 5402 (przyjazd o godzinie 13.49) będzie rozpoczynał swój bieg nie z Gdyni, jak miało to pierwotnie miejsce, a na stacji Warszawa Wschodnia.

Skróceniu od 19 marca ulegnie również pociąg Express Intercity Premium nr 5402/3 relacji Gdynia Główna - Bielsko-Biała Główna, który swój bieg będzie zaczynał na stacji Warszawa Wschodnia, a kończył w Katowicach.

Kursowanie pozostałych pociągów z lub do stacji Bielsko-Biała Główna nie ulegnie zmianie.

Przewoźnik informuje, że można dokonać bezpłatnej wymiany biletu na inny kursujący pociąg lub zwrócić bilet (w formie reklamacji bądź w kasie) i otrzymać należność w pełnej wysokości.

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj