bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 marca 2020
  • 19 marca 2020
  • wyświetleń: 4929

Bielski Urząd Miejski wstrzymuje przyjmowanie mieszkańców

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W związku z wprowadzonym na terenie Polski stanem zagrożenia epidemicznego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych mieszkańców Urząd Miejski w Bielsku-Białej nie prowadzi aż do odwołania bezpośredniej obsługi stron.

ratusz, urząd miejski
fot. UM Bielsko-Biała


Osobiście można zgłaszać się wyłącznie do Wydziału Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości w sprawie odbioru dowodu osobistego oraz do Wydziału Komunikacji w sprawie odbioru dokumentów uprawniających do kierowania pojazdami - dotyczy to tylko kierowców zawodowych oraz kierowców, którym kończy się ważność zezwoleń na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych. Termin wizyty należy wcześniej ustalić telefonicznie.

Wszystkie pozostałe sprawy można załatwiać za pośrednictwem platformy ePUAP lub mailowo - mail musi zostać opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Ponadto w celu uzyskania wszelkich informacji zachęcamy do kontaktu drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Interesantów - wyłącznie w sprawach związanych z rejestracją urodzeń i zgonów - przyjmuje po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu wizyty Urząd Stanu Cywilnego.

Wszystkie te decyzje spowodowane są stanem wyższej konieczności. Dlatego licząc na Państwa zrozumienie, bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i utrudnienia, na które w najbliższym czasie będą Państwo narażeni.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj