bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 marca 2020
  • wyświetleń: 4119

Zmiany w miejskich przedsiębiorstwach na czas epidemii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Bielskie przedsiębiorstwa miejskie Aqua, Therma oraz Miejski Zarząd Dróg wprowadzają zmiany w przyjmowaniu mieszkańców.

therma


Przedsiębiorstwo Komunalne "Therma" wprowadziło zakaz wizyt w siedzibie firmy do 31 marca 2020 roku. Firma jest do dyspozycji mieszkańców pod numerem telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Kasa spółki jest nieczynna do odwołania. Ciepło i gorąca woda są dostarczane bez przeszkód i ograniczeń.

AQUA S.A. do 31 marca 2020 r. zamyka salę obsługi Klienta oraz wstrzymuje wykonywanie badań dla klientów zewnętrznych przez Laboratorium Centralne. W tym okresie nie będzie również możliwości załatwienia spraw, które wymagałyby osobistej wizyty w spółce.

Miejski Zarząd Dróg od 16 marca wprowadza zmiany zasad obsługi klientów. Podstawową formą kontaktu z MZD będzie komunikacja telefoniczna, poczta elektroniczna i tradycyjna, jak również ePUAP. Do budynku MZD przy ul. Michała Grażyńskiego 10 poza wydzieloną strefę przyjęć, Działu Parkingów, Strefy Płatnego Parkowania MZD przy ul. Mostowej 1 wpuszczane będą tylko osoby umówione telefonicznie z pracownikiem merytorycznym MZD z danego wydziału/zespołu. W przypadku wejścia interesantów do budynku MZD wydzieloną strefę przyjęć lub działu interesant musi wyrazić zgodę na udostępnienie swoich danych poprzez wpisanie na listę wejść swojego imienia, nazwiska i miejsca zamieszkania, numeru telefonu lub adresu e-mail w celu ewentualnych przyszłych działań prewencyjnych.

Wszystkie firmy miejskie proszą o dokonywanie wpłat za pośrednictwem bankowości elektronicznej, przelewów pocztowych lub innych komercyjnych punktów umożliwiających dokonanie płatności za nasze usługi.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj