bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 marca 2020
  • wyświetleń: 4914

Ograniczenia w przyjmowaniu mieszkańców w MOPS

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Od 16 marca 2020 r. aż do odwołania - w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym koronawirusem - wszystkie działy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej będą przyjmowały wyłącznie tych interesantów, którzy wcześniej umówią się telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W dziale czynszów kasy nie będą realizować wypłat dodatków mieszkaniowych i dodatków energetycznych. Wypłaty realizowane będą przekazami pocztowymi lub na wskazane konto. Wnioski o przyznanie dodatku mieszkaniowego oraz wnioski o przyznanie dodatku energetycznego są przyjmowane w okienku w budynku MOPS po wcześniejszym umówieniu się.

W dziale księgowości oraz obsłudze kas, okienka będą nieczynne do odwołania. Wszystkich wpłat nalezy dokonywać internetowo.

W dziale pomocy środowiskowej wnioski o udzielenie pomocy przyjmowane będą wyłącznie telefonicznie, e-maliowo lub poprzez platformę ePUAP.

Zespół Poradnictwa Specjalistycznego odwołuje wszystkie spotkania ustalone z psychoterapeutami i asystentami rodziny.

Wszelkie informacje dotyczące wydawania zaświadczeń o korzystaniu z pomocy, wynikającej z Ustawy o Pomocy Społecznej można uzyskać pod telefonem: (33) 4974 265. Wszystkie wnioski o wydanie zaświadczenia o korzystaniu z pomocy społecznej oraz odbiór przygotowanych zaświadczeń, odbywa się w MOPS ul. 1 Maja 17a w okienku. Wszystkie wypłaty zasiłków będą prowadzone przelewem na konto

Wstrzymane zostają wizyty Koordynatorów Rodzinnej Pieczy Zastępczej w środowiskach. Odwołane zostają wszystkie posiedzenia Zespołów do Spraw Okresowej Oceny Sytuacji Dziecka w Rodzinie Zastępczej. Odwołane zostają wszystkie zaplanowane szkolenia dla rodzin zastępczych oraz superwizje.

Wszystkie szczegółowe informację są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj