Wiadomości

  • 15 marca 2020
  • 16 marca 2020
  • wyświetleń: 50850

[ZDJĘCIA] Niedziela w Bielsku-Białej. Pustki na ulicach!

W niedzielne południe ruch na ulicach Bielska-Białej jest spokojny jak nigdy dotąd. W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego, zdecydowana większość mieszkańców postanowiła pozostać w domach i stosuje się do zaleceń rządu.

Bielsko-Biała w czasie stanu zagrożenia epidemicznego - 15.03.2020, godz. 12:00 · fot. sid / bielsko.info


To co się dzieje jest surrealistyczne, ale dzieje się naprawdę. Polska jest w stanie zagrożenia epidemicznego. Tylko w niektórych miejscach takich jak okolice lotniska, można spotkać większą ilość spacerowiczów. Trudno jednak mówić o dużych skupiskach ludzkich. Można zaobserwować, że mieszkańcy starają się zbytnio nie zbliżać do siebie. Rozmawiają na odległość i nie podają sobie rąk na przywitanie.

Wszystkie główne drogi świecą pustkami. Przemieszczają się tylko pojedyncze pojazdy. Jest spokojnie jak nigdy dotąd. Widać, że bielszczanie w znaczącej większości pozostali w swoich domach i unikają przestrzeni publicznej.

Jeszcze bardziej pusto było w minionej nocy. Weekend to zazwyczaj czas imprez i wzmożonego ruchu w godzinach nocnych. Kluby, dyskotek, puby i restauracje pękają wtedy w szwach. Znalezienie wolnego stolika w rejonie rynku graniczy często z cudem. Nie teraz. Nie w stanie zagrożenia epidemicznego.

Bielsko-Biała w czasie stanu zagrożenia epidemicznego - 15.03.2020 · fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj