bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 marca 2020
  • wyświetleń: 4083

Bielski Ratusz wprowadza zmiany w przyjmowaniu mieszkańców

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Urząd Miejski w Bielsku-Białej informuje o wprowadzeniu niezbędnych środków ostrożności, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom załatwiającym swoje sprawy w Ratuszu. Ma to związek z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Poniżej publikujemy treść komunikatu.

Począwszy od dnia 12 marca bieżącego roku wydziały: Komunikacji, Geodezji i Kartografii oraz Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości będą przyjmowały wyłącznie mieszkańców umówionych wcześniej za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miejskiego bądź telefonicznie.

Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców od dzisiaj w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego strony są przyjmowane wyłącznie na stanowiskach wyposażonych w szyby.

Przypominamy również o możliwości załatwiania spraw urzędowych przez ePUAP oraz drogą mailową i zachęcamy do korzystania z tych sposobów komunikacji z Urzędem Miejskim.

Apelujemy jednocześnie do wszystkich mieszkańców, którzy planowane wizyty w Urzędzie Miejskim mogą odłożyć, aby to zrobili.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj