Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 marca 2020
  • wyświetleń: 6946

[WIDEO, ZDJĘCIA] Protest pracowników zakładu ASK Poland

W piątek przez dwie godziny trwał strajk ostrzegawczy pracowników zakładów ASK Poland w Bielsku-Białej i Wilkowicach. Pracownicy domagają się podwyżki w kwocie 350 zł.

Strajk ostrzegawczy w ASK Poland - 6.03.2020 · fot. bielsko.info


Strajk ostrzegawczy zorganizowała NSZZ Solidarność. Pracownicy domagają się podwyżki miesięcznego wynagrodzenia w kwocie 350 zł złotych dla każdego pracownika oraz 100 zł wzrostu dodatku stażowego.

- Protestujemy przeciwko przeciąganiu rozmów, proponowanych złych zasad wzrostu wynagrodzeń poprzez zachęcenie pracowników do nie korzystania ze zwolnień lekarskich w celu uzyskania przez pracownika wyższego wynagrodzenia i braku konkretnej propozycji wzrostu wynagrodzeń poprzez wzrost płacy zasadniczej. Dajemy ostatnią szansę na weryfikację swojego stanowiska i tym samym uniknięcia ostrzejszej formy, jaką jest strajk bezterminowy - informują pracownicy ASK Poland.

Loading...


Loading...

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.