Reklama

Wiadomości

  • 26 lutego 2020
  • wyświetleń: 8185

Jutro wyniki badań pacjentki, która wróciła z Rzymu

W czwartek mamy poznać wyniki badań trzech osób przebywających na oddziale zakaźnym Specjalistycznego Szpitala w Chorzowie, u których występują objawy przypominające objawy koronawirusa.

szpital
fot. www.szpitalspecjalistycznywchorzowie.pl


Na oddziale zakaźnym Specjalistycznego Szpitala w Chorzowie przebywają aktualnie trzy osoby, których objawy przypominają objawy koronowirusa. Wśród pacjentów jest także kobieta, która w poniedziałek zgłosiła się do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

Próbki zostały przekazane do badania. Wyniki mają być znane w czwartek.

W związku z coraz liczniejszymi przypadkami koronawirusa we Włoszech, Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do tego kraju (w szczególności do regionu Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum).

Rząd włoski wydał dekret, na mocy którego zakazano wstępu oraz opuszczania 10 gmin w Lombardii oraz jednej gminy w Wenecji Euganejskiej. W niektórych miastach odwołano imprezy masowe, zamknięto miejsca spotkań publicznych oraz szkoły.

Warto zapoznać się z informacjami znajdującymi się w linku http://gov.pl/koronawirus

ab / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj