bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2020
  • wyświetleń: 7483

Jutro wyniki badań pacjentki, która wróciła z Rzymu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W czwartek mamy poznać wyniki badań trzech osób przebywających na oddziale zakaźnym Specjalistycznego Szpitala w Chorzowie, u których występują objawy przypominające objawy koronawirusa.

szpital
fot. www.szpitalspecjalistycznywchorzowie.pl


Na oddziale zakaźnym Specjalistycznego Szpitala w Chorzowie przebywają aktualnie trzy osoby, których objawy przypominają objawy koronowirusa. Wśród pacjentów jest także kobieta, która w poniedziałek zgłosiła się do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

Próbki zostały przekazane do badania. Wyniki mają być znane w czwartek.

W związku z coraz liczniejszymi przypadkami koronawirusa we Włoszech, Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do tego kraju (w szczególności do regionu Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum).

Rząd włoski wydał dekret, na mocy którego zakazano wstępu oraz opuszczania 10 gmin w Lombardii oraz jednej gminy w Wenecji Euganejskiej. W niektórych miastach odwołano imprezy masowe, zamknięto miejsca spotkań publicznych oraz szkoły.

Warto zapoznać się z informacjami znajdującymi się w linku gov.pl/koronawirus

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj