Reklama

Wiadomości

  • 19 lutego 2020
  • wyświetleń: 6769

[WIDEO] Jeleń wrócił do centrum. Udało się przepędzić go do lasu!

W nocy z wtorku na środę do centrum Bielska-Białej zawitał jeleń. Czy to ten sam, który we wrześniu ubiegłego roku spędzał sen z powiek służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo? Tego nie wiadomo.

Wiadomo natomiast, że tym razem akcja przepędzania dzikiego zwierzęcia z miasta poszła znacznie sprawniej niż ostatnio. Jeszcze około godziny 2:00 rogacz beztrosko spacerował po ul. Partyzantów w okolicy pl. Żwirki i Wigury. Policjanci i strażnicy miejscy przepędzili go do lasu kilka godzin później.We wrześniu ubiegłego roku w tej samej okolicy zabłąkał się taki sam zwierz. Akcja przepędzania go z centrum zajęła kilkanaście godzin i zaangażowanych w nią było kilkadziesiąt osób. Nim to nastąpiło jeleń zdążył uszkodzić samochód w rejonie skrzyżowania Partyzantów i Michałowicza. Sprawę opisywaliśmy w artykule: [FOTO] Jeleń zawitał do centrum miasta. Mamy nagranie z kolizji!

sid / bielsko.info

źródło: Twitter/@bielskiedrogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.