Wiadomości

  • 13 lutego 2020
  • 14 lutego 2020
  • wyświetleń: 7991

[FOTO] Niebezpieczny zakręt na Bystrzańskiej. 64 zdarzenia w 3 lata!

Do zdarzenia doszło w środę, 12 lutego około godziny 14:00 w Bielsku-Białej przy ul. Bystrzańskiej. Kierowca samochodu dostawczego stracił panowanie nad pojazdem. Pojazd uderzył w ogrodzenie posesji i słup energetyczny. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa na Bystrzańskiej - 12.02.2020
fot. Bielskie Drogi


21-letni kierowca samochodu marki Renault Master najprawdopodobniej jechał zbyt szybko, czego efektem był poślizg i całkowita utrata kontroli nad pojazdem. Mężczyzna był trzeźwy. Odniósł on niegroźne obrażenia i nie wymagał hospitalizacji. Został ukarany mandatem. Pojazd należał do przedstawiciela firmy kurierskiej. Paczki zostały przeładowane na inny pojazd i dotarły do odbiorców bez większego opóźniania.

Kraksa na Bystrzańskiej - 12.02.2020
fot. Bielskie Drogi


Zdarzenie miało miejsce na wysokości posesji 93. Niejednokrotnie pisaliśmy o wypadkach, do których dochodzi w tym miejscu. Zarządca drogi ograniczył prędkość na tym odcinku do 40km/h. Problem jest jednak w tym, że kierowcy nie stosują się do ograniczeń. Często można tu spotkać policjantów, którzy mierzą prędkość. Ci jednak nie są w stanie stać tutaj przez całą dobę. "Tutaj ktoś zginie. Pytanie tylko kiedy..." - mówił rozgoryczony mieszkaniec okolicznej posesji. Na wniosek mieszkańców powstały bariery energochłonne, ale nie da się całkowicie odgrodzić drogi od chodnika i ogrodzeń posesji.

Kraksa na Bystrzańskiej - 12.02.2020
fot. Bielskie Drogi


To tylko kilka z kilkudziesięciu wzmianek na łamach serwisu bielsko.info odnośnie tego miejsca na przestrzeni ostatnich lat:Serwis Bielskie Drogi podsumował swoje wpisy z tego miejsca:

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj