Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 października 2017
  • wyświetleń: 6511

[ZDJĘCIA] Czołówka na zakręcie, dwie osoby trafiły do szpitala

Do bardzo groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych, doszło około godziny 13:30 na ulicy Bystrzańskiej w Bielsku-Białej. Zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku zdarzenia, dwie osoby trafiły do szpitala.

Wypadek na Bystrzańskiej - 29.10.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, kierowca BMW jadący w stronę Szczyrku, na łuku drogi utracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Od strony Szczyrku poruszał się Opel Zafira. Siła uderzenia była potężna. Oba samochody zostały doszczętnie rozbite. Na miejsce zdarzenia, błyskawicznie zadysponowano straż pożarną, pogotowie ratunkowe i policję.

Dwie osoby podróżujące Oplem Zafirą, trafiły do szpitala. Wśród nich była kobieta w ciąży. Policjanci z bielskiej drogówki, sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych. Droga przez blisko dwie godziny była całkowicie zablokowana.

Temperatura oscylująca w granicach kilku stopni powyżej zera, deszcz i zalegające na jezdni liście to nie najlepsi sprzymierzeńcy kierowców. Warunki do jazdy są trudne i warto zdjąć nogę z gazu.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.