Wiadomości

  • 30 stycznia 2020
  • 31 stycznia 2020
  • wyświetleń: 29842

Zbigniew Stonoga "wywęszył" aferę w Bielsku-Białej?

Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga, który w ostatnich miesiącach prowadzi "wojnę" z Ministrem Sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro, zapowiedział publikację materiału o aferze w bielskim Sądzie Okręgowym.

stonoga
Zbigniew Stonoga pod Sądem Okręgowym w Bielsku-Białej · fot. FB Zbigniew Stonoga


Zbigniew Stonoga oznajmił, że niebawem opublikuje "nieprawdopodobny materiał na temat fałszywych oskarżeń wielu Sędziów Okręgu Bielskiego".

- Przygotowuję materiał „Kasta Ziobry” to historia sponiewierania w 2007 roku wielu Sędziów Okręgu Bielskiego na podstawie fałszywych oskarżeń Sędziego Sądu Rejonowego, który jako jedyny został w tej sprawie skazany i wydalony ze stanu sędziowskiego. Skryminalizowani przez ówczesną prokurator Małgorzatę Bednarek-dzisiejszą Przewodniczącą I Wydziału Izby Karnej SN sędziowie orzekają nadal i z niedowierzaniem patrzą na moje działania które mają społeczeństwu pokazać co ich spotkało ze strony Śląskiej Kasty Ziobry - poinformował Zbigniew Stonoga na swojej facebookowej stronie.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.