bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 stycznia 2020
  • 12 stycznia 2020
  • wyświetleń: 2123

Bielsko-Biała ze złotym serduszkiem WOŚP. Licytacja w niedzielę

Za nami:

W tym roku, w ramach 28. Finału WOŚP czeka nas szczególne wydarzenie - Bielsko-Biała jest jedną z nielicznych wybranych miejscowości w Polsce, gdzie będzie można wziąć udział w licytacji Złotego Serduszka WOŚP.

złote serduszko
fot. materiały prasowe WOŚP


Złote Serduszko przyznano w ramach uznania dla mieszkańców Bielska-Białej i okolic, którzy z roku na rok ustanawiali kolejne rekordy zbiórek. To właśnie dzięki staraniom wolontariuszy Sztabu WOŚP Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała ten wyjątkowy przedmiot można już licytować za pośrednictwem wydarzenia na Facebooku. Finał licytacji odbędzie się w niedzielę o godzinie 20.30 w restauracji Chmielowe Podcienie.

Choć do weekendu pozostało jeszcze kilka dni, 28. Finał WOŚP w Bielsku-Białej już trwa - rozpoczęły go zbiórki do skarbon stacjonarnych, które znaleźć można w licznych punktach naszego miasta. Towarzyszą im również liczne imprezy zamknięte odbywające się w tygodniu poprzedzającym Finał. Kulminacją natomiast będzie właśnie weekend, kiedy to już w sobotę rozpoczniemy granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas wydarzeń w bielskich centrach handlowych a zakończymy tradycyjnie w niedzielę koncertem na rynku.

W tegorocznych wydarzeniach weźmie czynny udział aż pięciuset wolontariuszy z trzech bielskich sztabów WOŚP. Będzie ich można spotkać na ulicach Bielska-Białej oraz w okolicznych miejscowościach m.in. w Jaworzu, Kozach, Szczyrku, Bujakowie i Jasienicy.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.