Wiadomości
- 26 maja 2012
- wyświetleń: 3280
Niedziela bez zakupów w markecie
W niedzielę 27 maja obchodzimy Zielone Świątki - święto Zesłania Ducha Świętego. Jest to dzień ustawowo wolny od pracy, zatem wszystkie centra handlowe, hipermarkety i dyskonty będą zamknięte.
Otwarte będą jedynie osiedlowe sklepiki, w których za ladą stanie właściciel oraz stacje benzynowe. Kto planował więc niedzielne zakupy, musi to zrobić w sobotę.
ZOBACZ TAKŻE
Willa Bartelmussa może zostać sprzedana z 70% bonifikatą. Miasto liczy na ratunek dla zabytku
Konkursy na dyrektorów dwóch miejskich placówek w Bielsku-Białej. Nabór trwa do 15 czerwca
Rusza 16. edycja konkursu „Firma Roku Podbeskidzia 2026” - wyróżnienie dla liderów lokalnej gospodarki
Protesty branży odzieżowej i obuwniczej. Konfederacja przeciw rozszerzeniu systemu SENT
Belos znika z mapy Bielska-Białej. Co stanie się z ogromnym terenem po fabryce przy Kustronia?
Karty podarunkowe pod lupą. Wygodny prezent, który może sprawić problemy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










