Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3572

Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała

Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. Mikołaj wraz ze Śnieżynką zaproszą uczestników spotkania do wspólnej zabawy, w tym śpiewów, gier i konkursów. Wstęp wolny!

Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka niespodzianka. 6 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała organizuje wielką zabawę mikołajkową. Specjalnym gościem będzie święty Mikołaj, który spotka się z maluchami oraz zaprosi wszystkich do wesołej zabawy! Spotkanie będzie uwiecznione na zdjęciach, które goście centrum otrzymają jako pamiątkę.

Wśród atrakcji nie zabraknie wesołych zabaw ze Śnieżynką. Maluchy wezmą udział w grach zręcznościowych, bajkowych i świątecznych quizach, kalamburach oraz konkursach muzycznych. Podczas spotkania goście wysłuchają świątecznych przebojów wykonywanych na żywo oraz obejrzą świąteczne przedstawienie pt. „Zimowe przygody Krysi Kaprysi”.

Zabawa odbędzie się 6 grudnia od godz. 14.00 do 19.00 w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Casino 421 w Bielsku-Białej. Wstęp wolny!

BM / bielsko.info

źródło: Auchan Bielsko-Biala

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj