Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2019
  • wyświetleń: 3938

Bielszczanie niechętnie odchodzą od węgla. 42 osoby wnioskują o dotację

Pracownicy socjalni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej przyjęli 42 wnioski o przyznanie pomocy w formie zasiłku celowego na dofinansowanie zwiększonych kosztów ogrzewania związanych ze zmianą systemu ogrzewania.

węgiel opał kopalnia
Program jest adresowany do osób, które zadeklarowały zmianę systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym na bardziej ekologiczne


Do chwili obecnej zostało wydanych łącznie 25 decyzji administracyjnych, w tym jedna odmowna. Aktualnie toczy się 12 postępowań administracyjnych w tej sprawie, które zostaną zakończone z chwilą skompletowania dokumentacji. Ponadto w 5 przypadkach postępowania zostały umorzone z uwagi na rezygnację stron.

Przypominamy, że miejski program związany ze zmianą systemu ogrzewania został przyjęty przez Radę Miejską w sierpniu br. Program adresowany jest do osób, które ponoszą zwiększone koszty ogrzewania lokalu wynikające z trwałej zmiany sytemu ogrzewania opartego na paliwie stałym na ogrzewanie: gazowe, elektryczne, olejowe lub polegające na podłączeniu do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Więcej informacji o programie na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.