Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 listopada 2019
  • 30 listopada 2019
  • wyświetleń: 2027

Świąteczna zbiórka żywności dla seniorów, samotnych i chorych

Za nami:

W dniach 29-30 listopada Spółdzielnia Mieszkaniowa „Złote Łany” i Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany we współpracy ze Śląskim Bankiem Żywności, organizują tradycyjną świąteczną zbiórkę żywności w kilku bielskich sklepach.

Zebrana żywność trafi do najuboższych seniorów, osób samotnych, schorowanych, niesamodzielnych, głównie z osiedla Złote Łany w Bielsku-Białej.

- Liczymy na spory odzew z Państwa strony i pomoc w zapełnianiu koszy z artykułami spożywczymi. Przygotowane przez nas paczki sprawią, że podopieczni Fundacji będą mieli syte, spokojne Święta. Dla osób, które w Państwa imieniu obdarujemy żywnością, ważne jest, oprócz samej żywności, przede wszystkim to, że nie są sami ze swoimi problemami - że wokoło są ludzie, którzy chętnie dzielą się z tymi, których los potraktował gorzej - mówią organizatorzy akcji.

W zbiórce pomogą liczni wolontariusze z bielskich szkół, którzy co roku włączają się w organizację tego dużego przedsięwzięcia.

Zbiórka odbędzie się w następujących sklepach:
  • Bi1 w Gemini, gdzie spotkają Państwo młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika
  • Hipermarketu Auchan, gdzie będą na Państwa czekać uczniowie VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Hanny Chrzanowskiej,
  • Biedronka przy ul. Żywieckiej - tam spotkają Państwo młodzież z Zespołu Szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego
  • Lewiatan przy ul. Żywieckiej - tam przywitają Państwa licealiści z III Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego
  • Tesco przy ul. Jutrzenki - jak zwykle spotkają tam Państwo młodzież z pobliskiego II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Asnyka


Wolontariusze będą czekać w okolicach kas. Zachęcamy do przyłączenia się do tej świątecznej akcji.

Świąteczna zbiórka żywności dla seniorów, samotnyc

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.