Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 listopada 2019
  • wyświetleń: 6580

[ZDJĘCIA] Prezydent wyróżnił pracowników MOPS

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Prezydent Bielska-Białej spotkał się dziś w Ratuszu z dyrektorami miejskich jednostek pomocy społecznej oraz pracownikami MOPS.

Prezydent wyróżnił pracowników MOPS - 20.11.2019 · fot. UM Bielsko-Biała


Prezydent podziękował obecnym na spotkaniu pracownikom socjalnym za ich codzienny wysiłek i trud w niesieniu pomocy potrzebującym i pokrzywdzonym przez los.

Jarosław Klimaszewski podkreślił, że praca w obszarze pomocy społecznej wymaga szczególnych predyspozycji, w tym przede wszystkim empatii, otwartości i wrażliwości na drugiego człowieka. Dodał, że dzięki zaangażowaniu pracowników socjalnych wiele osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym otrzymuje szansę na usamodzielnienie się i powrót do społeczeństwa.

Prezydent wręczył dyrektorom ośrodków pomocy społecznej funkcjonujących na terenie miasta oraz wyróżniającym się pracownikom MOPS listy gratulacyjne.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.