bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 maja 2012
  • wyświetleń: 3489

Każdy może ocenić urzędy

Rybnicka firma BioStat prowadzi badanie opinii mieszkańców na temat funkcjonowania urzędu oraz wybranych aspektów życia związanych z dostarczaniem usług publicznych. Badanie jest realizowane równolegle na terenie 19 jednostek samorządu terytorialnego, w tym w Bielsku-Białej, w formie wywiadu ankietowego.

Reklama

Badania będą prowadzone do czerwca na zlecenie Śląskiego Związku Gmin i Powiatów, stowarzyszenia działającego na rzecz rozwoju samorządności lokalnej.

Pozyskane w wywiadach informacje wspomogą zarządzanie urzędami i wybranymi zadaniami analizowanymi w ramach wymiany doświadczeń i identyfikacji dobrych praktyk w urzędach administracji publicznej uczestniczących w projekcie "Benchmarking - narzędzie efektywnej kontroli zarządczej w urzędach miast na prawach powiatu, urzędach gmin i starostwach powiatowych", koordynowanym przez stowarzyszenie.

Badanie opinii publicznej jest w całości finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej informacji o projekcie można uzyskać na stronie internetowej www.benchmarking.silesia.org.pl.

new / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.