bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

 • 17 września 2019
 • 27 września 2019
 • wyświetleń: 2999

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Technik Grzewczych

Za nami:

W ostatni weekend września (27-29.09) w Hali pod Dębowcem odbędą się 56. Międzynarodowe Targi Budownictwa "Jesień 2019" oraz 21. Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii "Instal System 2019".

targi


Dwu tematyczna impreza branżowa na pograniczu polsko-czesko-słowackim z ponad 25 letnią tradycją to największe targi w południowej Polsce i woj. śląskim.

Oszczędzanie energii elektrycznej i pozyskiwanie jej ze źródeł odnawialnych, stosowanie energooszczędnych, ekologicznych materiałów i technologii budowlanych przyjaznych dla środowiska, w którym żyjemy - to światowy trend, którego nie da się już odwrócić ani cofnąć. Dlatego warto się w niego wpisać.

Jak to wszystko znaleźć? Gdzie uzyskać informacje? Jakie najlepsze wybrać rozwiązania? Nie trzeba wyważać otwartych drzwi i samemu wymyślać, co zrobić lepiej. Fachowcy dawno to wiedzą! A fachowców w dziedzinie oszczędzania energii elektrycznej i ekologicznego budowania najłatwiej spotkać na Targach Technik Grzewczych i Oszczędności Energii oraz Międzynarodowych Targach Budownictwa w Bielsku-Białej.

Na targach:
 • innowacyjne materiały i rozwiązania budowlane ,
 • technika grzewcza i instalacyjna - co nowego w branży,
 • prezentacje, porady - jak tanio wybudować dom o niemal zerowym zużyciu energii,
 • fotowoltaika i pompy ciepła - to nieunikniona przyszłość czy moda,
 • zagadnienia efektywności energetycznej - jak ją osiągnąć.


Dla producentów, dystrybutorów czy firm wykonawczych - udział w targach to najbardziej efektywny sposób dotarcia z ofertą do inwestorów, okazja do zaprezentowania nowości, nawiązania kontaktów biznesowych krajowych i zagranicznych. Promocja poprzez targi to sprawdzony sposób na rozwój firmy oraz potwierdzenie wiarygodności, rzetelności i pozycji na rynku.

Dla budujących lub planujących inwestycję biznesową czy dom mieszkalny, poszukujących nowych rozwiązań - targi to doskonała okazja do poznania i porównania wielu ofert oraz cen, zasięgnięcia opinii i porad ekspertów, pogłębienia wiedzy na temat aktualnych, najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych i grzewczych.

Targom towarzyszy szereg wydarzeń:
 • Konferencja na temat - "Budynek Niezależny, Plus Energetyczny", 27 września br w godz. 11.00 - 13.30
 • Szkolenie: "Szybkie oszczędności energii poprzez nowoczesne technologie". Dedykowane dla firm obciążonych nadmiernymi kosztami zakupu energii - przeprowadza je KAPE. 27 września br. w godz. 14.00 - 18.00
 • Seminarium "Dom ciepły i oszczędny". dla budujących lub planujących budowę. 28 września br. w godz. 12.00 16.00


Ponadto na targach:
 • Strefa pokazów i fachowych porad dotyczących wyposażenia wnętrz - prowadzona przez Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych
 • Strefa Oszczędności Energii, gdzie będą prezentowane oferty firm, technologie, rozwiązania i porady związane z tym zagadnieniem.
 • Punkty konsultacyjne, gdzie eksperci będą udzielać informacji na temat konkretnych problemów technicznych oraz przedstawią możliwości dofinansowania inwestycji energooszczędnych.


W targach udział weźmie około 250 firm polskich i zagranicznych na powierzchni 5000 m2. Targi są czynne dla odwiedzających w godz. 10.00 - 18.00 (piątek i sobota) oraz 10.00 - 16.00 (niedziela).

Organizatorem wydarzenia jest Astra Biuro Promocji i Wystaw. Szczegółowy program powyższych wydarzeń oraz rejestracja dostępna jest na stronie targów www.targibielskie.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.