Wiadomości

  • 20 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 3702

[ZDJĘCIA] W Teatrze Polskim trwa kolejny etap renowacji budynku

W Teatrze Polskim w Bielsku-Białej trwa drugi etap renowacji budynku, który jest prowadzony ze środków unijnych i wkładu własnego miasta Bielska-Białej.

W Teatrze Polskim trwa kolejny etap renowacji budynku · fot. UM Bielsko-Biała


Prowadzone obecnie prace związane są z renowacją sztukaterii, malowaniem wnętrz budynku teatru oraz remontem klatki schodowej i służbowego wejścia do teatru. Wymieniona zostanie także podłoga na Małej Scenie oraz oświetlenie zewnętrzne budynków. Ponadto zmodernizowany zostanie system wentylacji - klimatyzacji w budynku.

Publiczność na pewno zauważyła odnowione schody wiodące do teatru oraz odświeżoną elewację. Te prace wykonano w pierwszej części projektu latem ubiegłego roku, wtedy też wyremontowano rampę techniczną i zamontowano wentylację w pomieszczeniach technicznych pod sceną.

Inwestycja jest realizowana dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, który zapewnił Teatrowi Polskiemu wkład własny w projekcie.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj