bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2019
  • 29 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 2464

Jubileusz #10 numeru magazynu redakcjaBB! Co się będzie działo?

Za nami:

RedakcjaBB ma już 5 lat i w tym miesiącu odda w Wasze ręce #10 numer magazynu! Taki dzień trzeba odpowiednio uczcić, dlatego przygotowano mnóstwo jubileuszowych atrakcji!

29 sierpnia dawkę wizualnych wrażeń zapewni wernisaż wystawy fotograficznej „FOTOMETAMORFOZY”, który odbędzie się na placu Chrobrego o godzinie 17:00. Następnie akcja przeniesie się do Galerii Bielskiej BWA, gdzie o godzinie 18:00 gości zachwyci pokaz mody młodych projektantów z Bielska-Białej i okolic. Artyści zaprezentują swoje kolekcje oraz opowiedzą o procesie ich tworzenia.

O godzinie 19:00 punkt kulminacyjny wieczoru - prezentacja jubileuszowego, 10 numeru magazynu redakcjaBB, którą uświetni koncert zespołu SONBIRD. Najnowszy numer magazynu ukaże się wraz z pełną audiodeskrypcją treści stworzoną dzięki dofinansowaniu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach fundacyjnego projektu KtoToWie, a koncert zorganizowany we współpracy z Fundacją Kultury Kalejdosktop zapewni świetną zabawę.

Ale to jeszcze nie koniec! Ten wspaniały wieczór zamknie pokaz filmów krótkometrażowych nagrodzonych w konkursie „10”, na który organizatorzy zapraszają do siedziby redakcji na ulicy Krasińskiego 5a o godzinie 21:30.

Program wydarzenia
  • 17:00 Plac Chrobrego - Wernisaż wystawy zdjęć z oprowadzaniem przez autorów „FOTOMETAMORFOZY”
  • 18:00 Galeria Bielska BWA - Pokaz mody młodych projektantów
  • 19:00 plac Galerii Bielskiej BWA - Premiera #10 numeru magazynu redakcjaBB; Koncert zespołu SONBIRD
  • 21:30 siedziba redakcjaBB, ul. Krasińskiego 5a - Pokaz filmów krótkometrażowych nagrodzonych w konkursie „10”


Wstęp jest wolny!

Jubileusz #10 numeru magazynu redakcjaBB


Projekt redakcjaBB skupia ponad 300 twórczych młodych ludzi z Bielska-Białej i okolic. Wspólnie tworzą teksty, zdjęcia, grafiki, filmy, które publikują w magazynie redakcjaBB i na stronie. Działają też obszarze promocji wolontariatu w każdym wieku; pomagają młodym ludziom zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe zbieżne z ich zainteresowaniami i/lub predyspozycjami. Więcej na stronie www.redakcjaBB.pl.

BM / bielsko.info, źródło: RedakcjaBB

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.