Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 lipca 2019
  • wyświetleń: 1031

X edycja konkursu "Firma Roku". Trwa przyjmowanie zgłoszeń

Prezydent Miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski, Starosta Bielski Andrzej Płonka oraz Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej Janusz Targosz zapraszają przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w jubileuszowej, X edycji Konkursu "Firma Roku 2019" pod hasłem "Samorządy - Przedsiębiorcom".

Gala Firma Roku 2018 - 16.10.2018
X edycja konkursu "Firma Roku". Trwa przyjmowanie zgłoszeń · fot. UM Bielsko-Biała


Tytuł "Firma Roku 2019" promuje szczególnie aktywne, dynamiczne firmy i jest wyrazem uznania ze strony samorządów terytorialnych dla ich wiodącej roli w rozwoju regionalnym. Kapituła Konkursu złożona z Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Starosty Bielskiego oraz Prezesa Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej przyzna nagrody w kategoriach: "Firma Roku 2019"Miasta Bielska-Białej oraz FIRMA ROKU 2019 Ziemi Bielskiej.

Nagrodą w Konkursie jest przyznanie tytułu "Firma Roku 2019" oraz statuetki Dedala - autorem rzeźby jest bielska artystka Lidia Sztwiertnia. Do Konkursu swoje kandydatury mogą zgłaszać miko, małe, średnie i duże firmy działające na terenie miasta Bieska-Białej oraz powiatu bielskiego.

Zgłoszenia można składać poprzez e-mail na adres: biuroizby@cci.pl, pocztą lub osobiście w siedzibie Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 19 (II piętro), 43-300 Bielsko-Biała a także w Wydziale Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Plac Ratuszowy 5, III piętro, pokój nr 302, 43-300 Bielsko-Biała oraz w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 40, Biuro Podawcze lub pokój nr 310, 43-300 Bielsko-Biała, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 sierpnia 2019 roku.

Gala Finałowa konkursu Firma Roku 2019 oraz wręczenie nagród i wyróżnień zwycięzcą odbędzie się w dniu 15 października (wtorek) 2019 roku w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.