bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 lipca 2019
  • 21 lipca 2019
  • wyświetleń: 3511

BBbike do Jaworza? To pomysł wójta Radosława Ostałkiewicza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj

Wójt sąsiadujacego z naszym miastem Jaworza przedstawił pomysł rozbudowy systemu wypożyczalni rowerów miejskich BBbike o dwie stacje: Tężnia Zdrojowa, Kaplica Nałęże.

Inauguracja systemu BBbike - 1.04.2019
stacjaBBbike na placu Ratuszowym · fot. bielsko.info


- Chciałbym podjąć rozmowy z Jarosławem Klimaszewskim na temat przedłużenia BBbike do Jaworza (najszybciej od przyszłego roku). Nasza gmina musiałaby ponieść, rzecz jasna, koszty takiego przedsięwzięcia. Sam już dzisiaj widzę co najmniej dwie stacje rowerowe - #TężniaZdrojowa i #KaplicaNałęże. Co Wy na to? Czekam na Wasze opinie w komentarzach - napisał na swoim Facebook'u wójt Jaworza.

W zdecydowanej większości facebookowicze pozytywnie oceniają pomysł Radosława Ostałkiewicza. W dyskusji pod postem wójta pojawiły się także inne propozycje rozbudowy systemu BBbike - m.in. o gminę Kozy.

Przypominamy, że system rowerów miejskich BBbike w tym roku został powiększony z 12 do 24 stacji i 192 rowerów. W przyszłości miasto planuje rozwój wypożyczalni rowerów miejskich.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBbike

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj