Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 lipca 2019
  • wyświetleń: 2281

Bielszczanie, którzy osiągnęli sukces, podzielili się swoją wiedzą

W dniu 18 czerwca w Hali Widowiskowej pod Dębowcem miało miejsce pierwsze w naszym mieście wydarzenie związane z tematem przedsiębiorczości i skierowane bezpośrednio do młodzieży. W tym dniu uczestnicy wzięli udział w warsztatach na temat odważnego i świadomego planowania swojej zawodowej przyszłości, zwiedzili w ramach wizyt studyjnych firmy bazujące na młodych pracownikach oraz wzięli udział w spotkaniu biznesowym z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy na swoim koncie mają niewiarygodne sukcesy zawodowe.

przedpraca
fot. redakcjaBB


Warsztaty i wizyty studyjne w bielskich firmach miały na celu zintegrować młodzież, wyzwolić jej kreatywność oraz wyposażyć w praktyczną wiedzę na temat przedsiębiorczości naszego regionu. Natomiast udział szerszego grona odbiorców w panelu biznesowym zorganizowanym we współpracy merytorycznej z Fundacją StartUp Podbeskidzie umożliwił uczestnikom konfrontację ich wyobrażeń z rzeczywistą sytuacją na regionalnym rynku pracy.

Inicjatywę, która zdobyła patronat honorowy Marszałka Województwa Śląskiego i dofinansowanie z budżetu Województwa Śląskiego, zrealizowała Fundacja Zróbmy.To, która działa w Bielsku-Białej od 5 lat na rzecz młodych ludzi i razem z nimi w ramach projektów redakcjaBB, KtoToWie i przed|PRACA.

Wydarzenie PERSPEKTYWY: przedsiębiorczość młodych spotkało się z dużym zainteresowaniem młodych osób, które stawiają swoje pierwsze kroki na regionalnym rynku pracy. Właśnie dla takich osób Fundacja "Zróbmy.To" realizuje po raz kolejny wakacyjną edycję projektu przed|PRACA.

- Zapraszamy osoby w wieku 15 - 25 lat do zgłoszeń na praktyki i zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w instytucjach i firmach z Bielska-Białej. Zbliżamy młodych ludzi do rynku pracy. Wspieramy pracodawców w znalezieniu młodych pracowników - informuje Mariia Zhyltsova, koordynatorka projektu przed|PRACA Fundacja Zróbmy.To.Szczegóły na stronie www.przedpraca.pl.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.