bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4170

Zmiana organizacji w ruchu pieszym w centrum Wapienicy

W związku z przebudową ul. Cieszyńskiej, 27 czerwca w centrum Wapienicy zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w ruchu pieszym. Zmiany zostaną wprowadzone w związku z budową ronda na skrzyżowaniu z ul. Jaworzańską, południowej części mostu na potoku Wapienickim oraz południowo-wschodniej części na skrzyżowaniu ul. Wapienickiej z ulicą Cieszyńską.

Przebudowa ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej
fot. Bielskie Drogi


Po stronie północnej ul. Cieszyńskiej na odcinku od zaprojektowanego przejścia tymczasowego przy pawilonie "Biedronka" do istniejącego przejścia przy skrzyżowaniu z ul. Zapłocie Duże, ruch odbywał się będzie chodnikiem do ul. Międzyrzeckiej, ul. Twórczą, poprzez ul. Regera do istniejącego przystanku przy ul. Cieszyńskiej i w kierunku centrum istniejącym chodnikiem do mostu oraz dalej zaprojektowanym tymczasowym chodnikiem do istniejącego przejścia przez ul. Cieszyńską.

Po stronie południowej ul. Cieszyńskiej od zaprojektowanego przejścia tymczasowego przy pawilonie "Biedronka" do tymczasowej zatoki autobusowej na wysokości skrzyżowania z ul. Zapłocie Duże istniejące chodniki wzdłuż ulicy zostaną zamknięte. Piesi od przejścia przy "Biedronce" mogą przejść przez teren ośrodka zdrowia do ul. Tylnej i dalej ul. Tylną do ul. Jaworzańskiej, a następnie po tymczasowym chodniku przez teren szkoły oraz dalej do ul. Wapienickiej, gdzie wybudowany będzie chodnik tymczasowy umożliwiający dojście do przystanku przy skrzyżowaniu z ul. Zapłocie Duże oraz w kierunku przez chodniki należące do spółdzielni mieszkaniowej do ul. Cieszyńskiej.

Zmiany w organizacji ruchu potrwają do końca roku 2019.

przebudowa cieszyńskiej

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.