bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2463

Młode bielszczanki chcą pojechać na kwalifikacje MŚ. Zbierają pieniądze

Anna Polak i Gabriela Frączek, zawodniczki klubu "JURFIT" BIelsko-Biała, zdobyły Mistrzostwo Polski w Akrobatyce Powietrznej w Lublinie. Wywalczyły tym samym kwalifikacje na Mistrzostwa Świata w Finlandii, które odbędą się pod koniec listopada. Młode bielszczanki zbierają pieniądze na wyjazd na zawody.Anna Polak i Gabriela Frączek trenują ze sobą od kilku miesięcy. Odniosły już kilka sukcesów - m.in. 1. miejsce na Ogólnopolskich zawodach Dream Team Contest w Łodzi, 1. miejsce na Ogólnopolskich zawodach o Puchar Lejdis Studio w Łodzi oraz ostatnio 1. miejsce na Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej w Lublinie.

- Jest to dla nas ogromny sukces i spełnienie największego marzenia. Udział w takiej imprezie wiąże się z ogromnymi kosztami. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w realizacji naszego marzenia, jakim jest reprezentowanie Polski na tak wielkiej imprezie - mówi Anna i Gabriela.

Na portalu pomagam.pl ogłoszono zbiórkę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na:
  • zakup dresów Reprezentacji Polski,
  • opłacenie biletów lotniczych,
  • opłatę startową na zawodach,
  • zakwaterowanie na czas zawodów,
  • uszycie kostiumów startowych.


- Liczy się dla nas nawet najmniejsza kwota jak i pomoc. Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy - dodają bielszczanki.

Zbiórka pieniędzy prowadzona jest na stronie www.pomagam.pl.


ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.