Rozrywka

  • 2 lipca 2024
  • wyświetleń: 475

Zatańcz na dzień dobry razem z BCK. Rusza cykl tanecznych poranków

Od poniedziałku 1 Lipca ruszył cykl tanecznych poranków, które odbywać się będą w Parku Słowackiego. "Dzień dobry BCK". Przez cały lipiec w godzinach porannych od poniedziałku do piątku instruktorki Szkoły Tańca dla Seniorów działającej w BCK prowadzą zajęcia taneczne, gimnastyczne i ruchowe dla wszystkich chętnych.

Zatańcz na dzień dobry razem z BCK. Rusza cykl tanecznych poranków
Zatańcz na dzień dobry razem z BCK. Rusza cykl tanecznych poranków · fot. Freepik


Zajęcia są podzielone na dwie tury. Pierwsza zaczyna się o godzinie 9.00 a druga o godzinie 10.00. Organizator pomyślał o zabezpieczeniu impezy na wypadek opadów deszczu i gdy ten będzie padał, aktywności przeniosą się do namiotu stojącego w parku.

Na zajęciach nie obowiązują ograniczenia wiekowe i mogą brać w nich udział zarówno dzieci jak i dorośli czy seniorzy. Centrum kultury zachęca do brania udziału w wydarzeniu całymi rodzinami.

Można tańczyć i ćwiczyć na takich zajęciach, jak: Latino Solo, chustotańce (dla rodziców z dziećmi), Zdrowy Kręgosłup, gimnastyka taneczna, Slavica Dance. Nowością jest LaBlast Fitness.

Zajęcia są darmowe i nie obowiązują na nie zapisy.

Zatańcz na dzień dobry razem z BCK. Rusza cykl tanecznych poranków

Zac / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.