bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 maja 2012
  • wyświetleń: 3458

Wygraj plac zabaw dla Bielska

204 - to kod przypisany Bielsku-Białej w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu „Zagłosuj na Swoje Miasto”. Wysyłając go możesz zadecydować o lokalizacji kolejnego placu zabaw Muszkieterów.

plac zabaw muszkieterów


W ramach plebiscytu sms'owego mieszkańcy miejscowości, w których znajdują się sklepy Intermarché i Bricomarché, wybiorą bowiem dwie lokalizacje, w których powstaną place zabaw, ufundowane przez Fundację Muszkieterów. Głosowanie potrwa do 31 maja.

W tym roku konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto” zorganizowany zostanie, w ramach kampanii społecznej Fundacji Muszkieterów „Place Zabaw Muszkieterów”, już po raz trzeci. W ramach tej edycji, w dwóch miejscowościach, na które oddana zostanie największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje kolorowe, nowoczesne i bezpieczne place zabaw. Każdy o wartości blisko 30 tys. zł.

Mieszkańcy oraz sympatycy Bielska-Białej mogą zagłosować na swoje miasto, wysyłając SMS o treści PLAC204 pod numer 7168. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. W głosowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

- Chciałbym zachęcić wszystkich bielszczan do udziału w konkursie i głosowaniu na swoje miasto. Dzięki Waszym głosom Bielsko-Biała może być kolejnym miastem, w którym ufundowany przez Muszkieterów plac zabaw, umili życie jego najmłodszym mieszkańcom - podkreśla Marek Feruga, Prezes Grupy i Fundacji Muszkieterów.

Szczegółowe informacje o zasadach głosowania oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

ups / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.