bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 maja 2019
  • 27 maja 2019
  • wyświetleń: 3855

Dzień Otwarty w Kompanii Narzędziowej Hermes

Artykuł sponsorowany:

Kompania Narzędziowa Hermes zaprasza na Dzień Otwarty. Wydarzenie odbędzie się 28 maja w siedziby firmy przy ulicy Sarni Stok 73a w Bielsku-Białej. Dzień Otwarty organizowany jest wspólnie z przedstawicielami producentów: Festool, Makita, Fein, Flex oraz PRO-FIT.

Kompania Narzędziowa Hermes


W czasie imprezy, na specjalnych mobilnych stoiskach demonstracyjnych producentów (demobusy) będziecie Państwo mogli zaznajomić się z ofertą, wypróbować działanie narzędzi czy zasięgnąć rad specjalistów.

Godziny otwarcia: 9.00 -15.00

Kompania Narzędziowa Hermes


Kompania Narzędziowa HERMES sp. z o.o. została założona w 1994 roku w Bielsku-Białej. Posiada również swoje siostrzane firmy na Słowacji i w Czechach. Oferta obejmuje produkty i rozwiązania dla szeroko pojętego procesu montażu przemysłowego.

Oprócz głównej działalności, jaką jest sprzedaż narzędzi przemysłowych oraz elektronarzędzi, firma zajmuje się również m.in.: projektowaniem i konstruowaniem stanowisk montażowych, sterujących oraz kontrolnych, obsługą sterowników przemysłowych oraz kompleksowym wyposażeniem linii montażowych (Dział Automatyki). Posiada również urządzenia niezbędne do wykonywania kalibracji narzędzi dokręcających zgodnie z normami PN/ISO/DIN. W siedzibie firmy prowadzony jest również salon narzędziowy, w którym oferowane są narzędzia zarówno dla profesjonalistów, jak i dla użytkowników prywatnych.

Kompania Narzędziowa Hermes