Wiadomości

  • 16 maja 2019
  • wyświetleń: 3189

Pięć koktajli Dog's Bollocks Pub w World Class Cocktail Festival

W środę, 15 maja ruszyły rezerwacje na drugą edycję World Class Cocktail Festival (5-16 czerwca). W 8. lokalach z Katowic, Gliwic oraz Bielska-Białej za jedyne 29 zł będzie można spróbować dwóch koktajli spod znaku World Class, światowego programu ustanawiającego trendy w sztuce koktajlowej. Nasze miasto reprezentuje Dog's Bollocks Pub.

koktajl
fot. materiały prasowe


World Class Cocktail Festival to największe w Polsce święto kultury koktajlowej, promujące krajową scenę barmańską. W tym roku organizator przewidział prawdziwą ucztę doświadczeń smakowych i wizualnych.

Ubiegłoroczny, premierowy World Class Cocktail Festival zanotował aż 8000 gości i był drugą co do wielkości imprezą tego typu po Londynie. Wydarzenie promuje odpowiedzialną i jakościową konsumpcję światowej klasy alkoholi w umiarkowanych ilościach. Biorą w nim udział wyłącznie najlepsze, starannie wyselekcjonowane koktajlbary w kraju. W nich można skosztować znanych na całym świecie koktajlowych klasyków, a także autorskich i popisowych kompozycji, przygotowywanych przez mistrzów sztuki barmańskiej.

Festiwal odbędzie się w dniach 5-16 czerwca. Uczestniczące w nim lokale zapraszają do rezerwacji zestawu dwóch koktajli w promocyjnej cenie 29 zł (to w wielu przypadkach ponad 50% zniżki). Mechanizm festiwalu jest bardzo prosty. Rezerwacje dostępne są na http://www.CocktailFestival.pl. Zakupione vouchery można zamienić na koktajle w wybranej lokalizacji.

Wszystkie festiwalowe wyjścia będą recenzowane przez gości. W rezultacie powstanie ranking najwyżej ocenianych lokali World Class Cocktail Festival. Najlepszy koktajlbar zostanie wyróżniony 16 czerwca, podczas finału World Class Poland 2019, który już po raz piąty w historii wyłoni Barmana Roku i reprezentanta Polski w najważniejszym konkursie barmańskim na świecie.

Festiwal jest przeznaczony wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia - weryfikacja przy odbiorze koktajli.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.