Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2019
  • 4 maja 2019
  • wyświetleń: 7039

Zbliża się święto bielskich studentów. Program juwenaliów

Za nami:

Już niebawem bielscy studenci rozpoczną świętowanie. Juwenalia Podbeskidzia rozpoczną się 13 maja i zakończą się pięć dni później.

Juwenalia Podbeskidzia 2017: korowód studentów - 26.05.2017
Juwenalia Podbeskidzia 2017: korowód studentów - 26.05.2017 · fot. bielsko.info


Tegoroczne juwenalia rozpoczną się zmaganiami sportowymi w różnych dyscyplinach, które będą trwać cały tydzień, a towarzyszyć im będzie konferencja e-sportowa organizowana w kampusie ATH.

W tym roku studenci bawią się w Klubie Miasto, (Plac Mickiewicza 2). W środę studenci podejmą się wokalnych wyzwań podczas wieczoru karaoke, z kolei w piątek będą bawić się w hip-hopowych rytmach, w wykonaniu znanych raperów takich jak Kartky oraz Sarius, a przed ich występem w nastrój wprowadzą bielscy raperzy Bober oraz Uszer Zdp&Adecki.

Podczas sobotniego finałowego koncertu wieńczącego Juwenalia nastąpi zmiana repertuaru na iście rockowe klimaty z zespołem Illusion. Występ poprzedzi koncert lokalnych zespołów Rocker Soul i Haures założonych przez studentów Akademii Techniczno-Humanistycznej.

Juwenalia Podbeskidzia 2017: koncert Happysad - 26.05.2017
Juwenalia Podbeskidzia 2017: koncert Happysad - 26.05.2017 · fot. bielsko.info


Po koncertach odbędzie się afterparty, które w piątek poprowadzi DJ Marcus Szymik, a w sobotę za konsolą stanie DJ GiePe.

- Warto zaznaczyć, że na wydarzenia w Klubie Miasto zapraszamy nie tylko studentów ale wszystkich zainteresowanych. Studenci mogą pobrać darmowe bilety w Biurze Samorządu Studenckiego ATH z kolei pozostałych zainteresowanych zapraszamy do Klubu Miasto bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu - w sobotę 40 zł przedsprzedaż, 55 zł w dniu koncertu - informuje Patrycja Szypuła z Samorządu Studenckiego ATH.

Portal bielsko.info objął patronat medialny nad świętem studentów.

juwenalia

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.